Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

Cytologia etc

15 kwie 2011, 23:32

...
Ostatnio zmieniony 18 cze 2011, 20:34 przez Agus, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

16 kwie 2011, 10:04

Czegoś nie rozumiem w Twojej wypowiedzi, najpierw piszesz, że nie byłaś u ginekologa, później, że jednak raz byłaś i niby Cię zbadał niby nie, a później piszesz, że chodziłaś po tabletki? Jesteś w 6 miesiącu i nie chodzisz co miesiąc na wizytę, nie robisz badań, usg??? :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

16 kwie 2011, 12:07

...
Ostatnio zmieniony 18 cze 2011, 20:34 przez Agus, łącznie zmieniany 1 raz.

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

16 kwie 2011, 12:41

Agus, przepraszam, ze to powiem, ale dla mnie to przerazajace ze w czasie ciazy nie odwiedzilas ginekologa!! ja wiem, ze sa inne zasdy opieki nad ciezarna w Anglii, ale sa pewne kwestie ktorych polozna ci nie powie bo nie zrobi ci badania ginekologicznego! Co z badaniem szyjki macicy? cytologia? roznego rodzaju infekcjami??? nie intersuje cie to czy wszstko w porzadku?
A co w ogole z badniami medycznymi? toksoplazmoza, rozyczka, HIV itd, itd?
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

16 kwie 2011, 14:02

...
Ostatnio zmieniony 18 cze 2011, 20:35 przez Agus, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

16 kwie 2011, 14:52

Kurde, dziewczyno! Wstydziłaś się iść do ginekologa, a nie będziesz się wstydziła rodzić? Dla mnie to jest nie do pojęcia :ico_szoking:
Cytologią ani badaniem ginekologicznym dziecku krzywdy nie zrobisz, ale zrobić możesz mając stan zapalny, którego nie leczysz, a nie wiesz czy go masz czy nie, bo nikt Cię nie zbadał :ico_olaboga:
Tabletki tak w ciemno Ci dawali?
Wiem, że w UK opieka nad ciężarną wygląda zupełnie inaczej, że spotykasz się tylko z położną. Może poszukaj w okolicy polskiego ginekologa, bo tacy są w UK, on Cię zbada i sprawdzi czy wszystko ok.

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

16 kwie 2011, 15:48

Czyli myslicie ze powinnam isc sie gdzies zapisac i po prostu zrobic cytologie, teraz? Czy to w zaden sposob w niczym mi nie zaszkodzi? To znaczy dziecku mam na mysli? :(
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
a brak badan nie zaszkodzi??????

jak mozna sie wsytdzic isc do gina skoro za chwile rodzisz? bedziesz musiala rozlozyc nozki i pokazac kilku osobom co tam masz...moze sie zdarzyc ze popuscisz mocz albo zrobisz kupe podczas porodu...nie bedziesz sie tego wstydzic??

Agus, idz do gina jak najpredzej. wierze w to ze maletswo twoje jst zdrowe, ale trzeba o to dbac!

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

16 kwie 2011, 23:07

No wlasnie przed porodem nie mam zadnego skrepowania.. A przed wizyta tak, ale pojde ehh.. :/ Jakos trzeba dac rade..
Tabletki tak w ciemno Ci dawali?
Tak, powiedzialam ze kolezanka bierze microgynon 21 i tez bym chciala i mi dal gin recepte.. I tak przez kilka lat bylo, nie namawial mnie do badan ani razu.. Dobra, w poniedzialek sie wezme za szukanie polskiego ginekologa.. To znaczy pani ginekolog ;o

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

17 kwie 2011, 00:15

Ja przy kazdej wizycie u mojej ginki mam badanie: sprawdza m.in. szyjkę macicy, wielkosć macicy i czy nie ma jakiejś infekcji. Biorąc tabsy też regularnie odwiedzałam gin. i miałam cytologię. Po odstawieniu tabletek, a przed ciążę także :-)

Cytologię i podstawowe badanie gin. powinnaś zrobić :-) cytologia jest badaniem zalecanym w ciąży.

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

17 kwie 2011, 09:25

Tak, powiedzialam ze kolezanka bierze microgynon 21 i tez bym chciala i mi dal gin recepte.. I tak przez kilka lat bylo, nie namawial mnie do badan ani razu..
?? :ico_szoking: przeciez to sa hormony! musza byc dobrane odpowiednio, trzeba człowieka zbadać wczesniej..nie bałas sie że coś sie wydarzy? Tak bez lekarza sie faszerowac kilka lat tabsami? Juz niewazne jakimi...

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości