Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

SASIEDZI SIMS NA FACEBOOK

22 wrz 2011, 22:52

Jak sam temat mowi - dla wszystkich, ktorzy chca grac na fejsie w stare, dobre simsy :-D mozemy pogadac na temat sasiadow, prezentow, trickow... wpisywac sie chetni :-D :ico_brawa_01:

Ja potrzebuje sasiadow nowych :ico_sorki:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

22 wrz 2011, 23:44

ja mam narazie pytania :)
1) jak poprzestaiwc meble?
2) jak zdobyc te złote monety, a jak te diamentowe?
3) nie wiem co tam robic poza wizytami, graniem na gitarze, jedzeniem i odwiedzaniem łazienki:)

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

23 wrz 2011, 06:51

a ja wogóle nie wiem o co biega bo nigdy nie grałam w simsy a córom nie chcę pokazać że takie coś jest na fejsie

lilo

23 wrz 2011, 08:18

Ja z tych co nie istnieją i konta na FB nie mam :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

23 wrz 2011, 09:14

ja mam narazie pytania :)
1) jak poprzestaiwc meble?
2) jak zdobyc te złote monety, a jak te diamentowe?
3) nie wiem co tam robic poza wizytami, graniem na gitarze, jedzeniem i odwiedzaniem łazienki:)
ad 1. najedź na shop potem kliknij dany obiekt i zrób move i go przesuwasz.

ad2. złote monety kupuje się tylko za normalne pieniądze, diamentowe pokazuje Twoje uspołecznienie a te pierwsze z lewej to za jakieś zadania.
ad3. po lewej stronie masz głowki takich osób jak najedziesz to sa tam zadania np. posadź rośliny w pustym polu. I musisz to robić za to dostajesz gwiazdki jak dużo gwiazdek to przechodzisz do kolejnego etapu

Osita co do znajmomych wpisz na facebooku sims polska i tam cała taka społeczność jest i dodawaj tych znajomych. Ja wpisałam żeby mnie dodawali i już z 10 osób mam. Więc znajomych mam pełno.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 wrz 2011, 09:27

Ja z tych co nie istnieją i konta na FB nie mam :-D
- jak tak samo :ico_oczko: Ani FB ani NK.

Za to w Simsy na kompie grywam :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

23 wrz 2011, 09:50

Za to w Simsy na kompie grywam :-D
ja też grałam i mówię Ci na fb by Cię strasznie wciągnęło.

Osita wiesz Ty masz po hiszpańsku napisy :ico_zly: nie rozumiem ich za bardzo. I druga sprawa jak chce dać Ci prezent to jest informacja że nie możesz publikować na tablicy tego użytkownika :ico_zly: Myślisz że to przez konflikt języków? U nikogo innego nie mam tego. No i pomóż mi zrobić double rainbow spytałam się Ciebie o pędzel i mi nie pomogłaś.

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

23 wrz 2011, 10:42

Osita co do znajmomych wpisz na facebooku sims polska i tam cała taka społeczność jest i dodawaj tych znajomych. Ja wpisałam żeby mnie dodawali i już z 10 osób mam. Więc znajomych mam pełno.
10 znajomych to jeszcze nie tak duzo ale nie o to chodzi - wole znajomych "znanych" hahahhaha. Dlatego tutaj zagadalam :-D
Osita wiesz Ty masz po hiszpańsku napisy :ico_zly:
:-D Wiem :-D Bo mam hiszpanska wersje. Wygodniej mi :ico_oczko: Ale mam ostatnio problemy z simsami na FB wiec nie wiem o co biega. Musze sprawdzic twoje powiadomienia :ico_sorki:

Beatris, glownie chodzi o to, zebys mogla rozbudowac swoj domek i miec duzo przyjaciol. W koncu sie znudzi :ico_oczko: A rozbudujesz domek jak bedziesz miala duzo sasiadow (przyjaciol) i bedziesz robic co ci po lewej mowia, zebys zrobila... Gosia i tak w dwa dni przegoni wszsytkich, hahahha :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

23 wrz 2011, 11:17

wole znajomych "znanych" hahahhaha
no w sumie tak, tylko że raz dziennie jak idziesz do znajomych to dostajesz 5 energii na rozmówki więc i humor Ci się poprawia i nie marnujesz energii. Osita a w którym jesteś teraz poziomie? Ja w 12. Muszę bardziej dom rozbudować ale Tomek wieczorami gra ze mną i na ubrania wydaje wszystkie pieniądze :ico_zly: ostatnio pasek za 500 kupił.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

23 wrz 2011, 14:07

Cóż za zbieg okoliczności :-D od dzisiaj zaczęłam grać w simsy na fb, a wszystko przez mojego brata. Ufff ciężko się odciągnąć od tego :ico_sorki:

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość