Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

Światełoko dla małej Paulinki

29 wrz 2011, 21:28

Kochane dziewczynki z wielkim smutkiem pisze ze mojej bliskiej kolezance Angeli umarła córeczka Paulinka zm 26.09.211r
2 pazdziernika skonczyla by 3 latka :ico_placzek: :ico_placzek:

Tak bardzo mi Przykro
[*] :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 wrz 2011, 21:30

dana, bardzo mi przykro :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

dla córeczki koleżanki [*]

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

29 wrz 2011, 21:42

dana, przykro :ico_placzek:
wyrazy wspolczucia dla rodzicow :ico_noniewiem:

dla Anioleczka [*][*][*]

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

29 wrz 2011, 21:52

Dzieki kochane dziewczynki
nie pojmuje tego nie moge zrozumiec dlaczego tak sie dzieje dlaczego Bóg zabiera takie istotki ktore nie daly nam jeszcze czasu by nacieszyc sie nimi Patrze na moja Wiwunie i mnie serce peka ze ktos mi bliski starcil tak cenna osobke w swoim zyciu ze nie moge zrobic nic by ja pocieszyc a jak slysze jak bezwgledniu ludzie sa w okol niej to mam ochote wrzeszczec :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Nie rozumiem w ogole tego swiata i tego zycia Tule mojego skarba i mysle o tym ze ona juz nie bedzie tak mogla i :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Strach mnie oblatuje przed tym co dalej :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

29 wrz 2011, 22:02

nie pojmuje tego nie moge zrozumiec dlaczego tak sie dzieje dlaczego Bóg zabiera takie istotki ktore nie daly nam jeszcze czasu by nacieszyc sie nimi Patrze na moja Wiwunie i mnie serce peka ze ktos mi bliski starcil tak cenna osobke w swoim zyciu ze nie moge zrobic nic by ja pocieszyc a jak slysze jak bezwgledniu ludzie sa w okol niej to mam ochote wrzeszczec :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Nie rozumiem w ogole tego swiata i tego zycia Tule mojego skarba i mysle o tym ze ona juz nie bedzie tak mogla i :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Strach mnie oblatuje przed tym co dalej :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
takie jest zycie niestety :ico_noniewiem: ja tez nie rozumiem tego bo tez Bog zabral mi coreczke :ico_placzek: :ico_placzek: zadaje sobie codziennie pytanie dlaczego?

lilo

30 wrz 2011, 08:22

dana, serce pęka na takie wiadomości :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:


Obrazek

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

30 wrz 2011, 09:35

bardzo bardzo mi przykro!!!! niestety,ja tez nie dostałam odpowiedzi dlaczego,jak moja córeczka zasneła w brzuszku,okrutne to i ja też nie umiem tego zrozumieć.
Dla Aniołeczka(*)(*)(*)

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

30 wrz 2011, 13:20

bardzo mi przykro (*)(*)(*)

niestety na pytanie dlaczego nie ma odpowiedzi .......

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

30 wrz 2011, 14:21

(*)(*)(*)(*)(*)(*)

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

30 wrz 2011, 22:25

kochane dziewczyny gdy dostalam ta widomosc i ten krzyk matki o pomoc dla swojego dziecka byl czyms strasznym bo moja kochan kolezanka prosila wszystkich by pmomogli e w ratowniuni niunisi tym bardziej ze gdy bylysmy mlodymi dziewczynkami Angela stracila swojego mlodszego brata do dzis nie moge go zapomniec bo razem sie wychowalisy i nie przypuszczala ze los po raz kolejny bedzie okrotny wobec angeli i wobec mnie wiem z nie ma odpowiedzi na pytanie dlaczego? bo nie raz je zadawlam w swoim zyciu ale gdy cos takiego sie dzieje to przeszywa mnie strch ze nie potrafie spac bo boje sie o moje skarby bo brat angeli byla zdrowym chlopcem i kochanym normalnm gdy nagle przyszedl dzin i zgaslo w nim zycie i tak samo pPulcia zdrowa dziewczynka kktora meczyl kaszelek ktorego lekarz nie mogli zdiagnozowac jako co kolwiek i koniec wszytko sie skonczylo :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Ja w swoim zyciu stracilam 3 nienarodzonych babelkow i do dzis nie moge zrozumiec czym sobie na to zasluzylam ale nie tak cierpialam jak angela bo ona swoja niunie tulia 3 prawie lata ial ja w ramionach widziala ja jak si smiala plakala skakala echh..
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Pustka pustka i rozdarcie to co czuje :ico_placzek:
:ico_placzek:

[ Dodano: 30-09-2011, 22:39 ]
sorki za blendy ale zawsze je rbie a teraz szczegolnie gdy nie potrafie pozbierac mysli uporzadkowac wszystkiego

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość