wierzysz w przyjazn damsko-meska?

tak
46%
51
nie
54%
60
 
Liczba głosów: 111
lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

PRZYJAZN miedzy KOBIETA A MEZCZYZNA

30 kwie 2007, 00:54

jak sadzisz [you] jest mozliwa przyjazn damsko meska?czy zawsze zdarza sie jakies zaangarzowanie z jednej strony??

zastanawiam sie jakie jest wasze zdanie w tym temacie??znacie sie od daaaaaawna niemal od zawsze
wiecie chodzi mi o takiego dobrego kumpla z osiedla czy ze szkoly:
jak jestes "panna" to lecisz do niego ze swymi klopotami sercowymi.on pyta jak ma poderwac laske ze szkoly czy pracy.jestes z nim calkowicie szczera i bezposrednia.
zwlaszcza ze wiesz ze to facet z ktorym mozesz konie krasc i nawet spic sie wodka do nieprzytomnosci a on i tak cie nie tknie chocby na plecach cie do domu doniosl i polozyby sie w jednym lozku z toba...
poyem on chodzi z twoim mezem na piwo a ty plotkujesz z jego zona przy kawce

tyle sie czlowiek filmow naglada i tyle scenariuszy pisze zycie ale tak serio...myslicie ze taka przyjazn jednostronna jest mozliwa?czy zawsze ktos sie w kims zakocha??
Ostatnio zmieniony 06 sty 2011, 00:26 przez lidziasc, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

02 maja 2007, 11:57

Ja uwazam osobiscie i nawet jako pierwsza wyraze swoje zdanie wiec uwazam ze taka przyjazn miedzy kobieta a mezczyzna NIE jest mozliwa dlatego ze zawsze predzej czy pozniej dojdzie do tego ze jedna ze stron zakocha sie w drugiej osobie,ja wiem ze tak jest bo mialam sytuacje sprawdzona na sobie..
Tez chcielöismy byc tylko kumplami i zawsze nie wychodzilo tak jak to miedzy kumplami jest.. Po prostu uwazam ze kobieta i mezczyzna sie w pewien tam sposob przyciagaja i nigdy nie uda sie na dalsza mete taki kumplowaty zwiazek to sie nieda owszem jest kumplowaty zwiazek mozliwy wtedy jak kobieta i mezczyzna nie widza sie codziennie tylko odwiedzaja np.raz na miesiac i wybiora sie na piwo tak pogodac to tak ale kumplowaty zwiazek taki na codzienn nigdy nie bedzie kumplowaty tak uwazam ja a moze wy macie inne zdanie na ten temat ??

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

02 maja 2007, 12:12

kristi wlasnie ja zawsze wierzylam w taka przyjazn.
Ostatnio zmieniony 06 sty 2011, 00:10 przez lidziasc, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

02 maja 2007, 15:52

Pisałam już o tym na wątku o przyjaźni (w tt-owych rozmówkach).

Zaznaczyłam odpowiedź TAK, ponieważ wg mnie taka przyjaźń jest możliwa. Osobiście posiadam Przyjaciela płci męskiej :ico_oczko: już od kilku lat. Znamy się nawet dłużej niż ja z mężem, bo uczyliśmy się razem w liceum. Nigdy nie było i nie będzie między nami bliższego związku, chociaż uważam, że przyjaźń jest niesamowitym związkiem, ale wiecie, że chodzi mi o intymną bliskość :ico_haha_02:

W sumie nigdy nie zastanawiałam się czy z obu stron jest wyłącznie przyjaźń. lidziasc dałaś mi powód do zastanowienia :ico_oczko: Ale wydaje mi się, że nigdy z żadnej ze stron nie było inicjatywy na 'coś więcej'. Po prostu jesteśmy przyjaciółmi :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

04 maja 2007, 07:55

No wlasnie ja wiem ze Nie jest mozliwa taka przyjazn niewiem jak udaje sie jak juz taka przyjazn utrzymac ale ja bardzo watpie bo wczesniej czy pozniej to cos zawsze zaiskrzy bo to juz tak jest widzisz lidzias na wlasnym przykladzie jak szybko z kumpla moze byc cos innego ale rozumiem ze to sie stalo u ciebie tak niespodziewanie i sama niewiedzialas ze tak sie moze stac.. dlatego ja sie spotkalam juz z duzoma przypadkami podobnymi jak twoj lidzias i dlatego uwazam ze taka przyjazn Mozliwa NIE jest.. :ico_haha_02: A jak juz jest to sie zdarza bardzo zadko wrecz sporadycznie :ico_oczko:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

08 maja 2007, 09:37

nie nie i jeszcze raz nie....z doswiadczenia wiem i z obserwacji zreszta mezczyzni i kobiety chyba do czego innego zostali stworzenie nie do przyjazni zawsze jedno bedzie czegos chcialo nie da sie uniknac... no chyba ze facet to gej wtedy tak :-D

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

08 maja 2007, 12:00

julie_377 pisze:nie nie i jeszcze raz nie....z doswiadczenia wiem i z obserwacji zreszta mezczyzni i kobiety chyba do czego innego zostali stworzenie nie do przyjazni zawsze jedno bedzie czegos chcialo nie da sie uniknac... no chyba ze facet to gej wtedy tak

Dokladnie tak samo mysle :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

08 maja 2007, 21:27

A ja wierzę w przyjażn między kobietą i mezczyzną ale tylko w przypadku gdy ani jedno ani drugie nie czuje do siebie pociągu seksualnego...ja mam dwu takich...moze nie przyjaciół ale kolegów, którzy są super kumplami dla mnie. Rozumiemy się i naprawdę pogadać możemy prawie na każdy temat :ico_oczko:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

08 maja 2007, 22:27

Mi się wydaje, że jest możliwa ... tyle tylko, że będzie mały problem jak któraś ze stron się zaangażuje!

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

09 maja 2007, 11:26

a moze jest mozliwe, dopoki ktoras ze stron nie zechce czegos wiecej :ico_noniewiem:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość