Malinaaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2012, 09:43

Suknia Ślubna-tradycyjna biel czy odrobina szaleństwa?

19 lip 2012, 09:52

O to jest pytanie:) za pół roku wychodzę za mąż i mam dylemat co do sukni ślubnej...każdy doradza mi co innego jedni mówią że na ślub ma być biała suknia bo zawsze tak już się przyjęło itp..ale są tez tacy którzy mówią to twój dzień wiec możesz zaszaleć :) wybieram się w przyszły weekend na rozeznanie w terenie :) może polecicie mi jakieś zaufane salony ślubne ? Przyszła bratowa namawia mnie na Maximusa koło Nadarzyna podobno tam jest bardzo duży wybór nie tylko sukni ślubnych ale tez dodatków itp. Może któraś z Was tam była? Pomóżcie:)[/b]

Awatar użytkownika
Angelita
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 04 paź 2011, 13:46

22 sie 2012, 13:15

yyy skoro to wyjątkowy dzień to czemu chcesz kupować taniochę w maximusie od Wietnamczyków? Te suknie są z plastiku. No chyba że nie masz kasy... Ale ja już bym wolała uszyć. Wziąć jakiś model z salonu i zrobić kopię. :)

lilo

23 sie 2012, 11:45

Coś mi tu pachnie reklamą :ico_oczko:


Ale skoro już - Malinaaa, w dzień ślubu to panna młoda ma być tą najszczęśliwszą osobą pod słońcem a nie jej znajomi bo wszystkim i tak nie dogodzisz. Każda kobieta ma jakieś wyobrażenie o tym w czym by chciała tego dnia wystąpić, każdy ma swój gust i upodobania i tylko to powinnaś brać pod uwagę.

Ja wiedziałam że w mojej sukni musi być koronka, chciałam żeby była ercu i taka była.

Osobiście wolę delikatne kolory, ostatnio widziałam kolekcję suknii w delikatnym błękicie - ślicznie to wyglądało :ico_brawa_01:

Ale jak ktoś chce czerwoną - niech ma :ico_oczko: Nie moja sprawa :ico_oczko:

[ Dodano: 23-08-2012, 11:45 ]
A salonów jest od groma - wystarczy interent lub książka telefoniczna :ico_oczko:

Dytka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 23 kwie 2012, 09:59

25 sie 2012, 00:39

Szaleństwo !!!! Byłam na weselu przyjaciółki, która miała białą sukienkę z czarnymi wstawkami ;) wyglądała ślicznie ;p mi się marzy podobny motyw, ale z kolorem bordo lub fiolet ;)

Awatar użytkownika
Angelita
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 04 paź 2011, 13:46

27 sie 2012, 10:48

Czarno-białe mi się podobają, wyglądają tak elegancko.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

aga22
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 29 cze 2012, 17:00

31 sie 2012, 20:45

A jaką link usunięty przez moderatora wybrać na ślub cywilny? Dziewczyny poradźcie coś:)
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2012, 08:57 przez aga22, łącznie zmieniany 1 raz.

Dytka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 23 kwie 2012, 09:59

Re: Suknia Ślubna-tradycyjna biel czy odrobina szaleństwa?

27 wrz 2012, 13:35

Szaleństwo, szaleństwo i jeszcze raz szaleństwo ;) przyjaciółka ślub brała w takiej białej z czarnymi dodatkami ;) ja dla siebie myślę o bordowych dodatkach .... co o tym myślicie? Czy lepiej już z tym czarnym?? ;p

Awatar użytkownika
MonikaKosmyk
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 15 lis 2012, 04:01

Re: Suknia Ślubna-tradycyjna biel czy odrobina szaleństwa?

15 lis 2012, 22:56

Każda z nas powinna być na swoim ślubie najszczęśliwszą kobietą na świecie, dlatego każda powinna wybrać suknie taką, w której będzie się czuć jak księżniczka.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

zdjęcia ze strony http://slubne.pl/pl/view/2,catid_12.html
:ico_zakochani: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
nelka6
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 27 cze 2012, 15:27

Re: Suknia Ślubna-tradycyjna biel czy odrobina szaleństwa?

20 lis 2012, 18:40

Mi osobiście takie sukienki się nie bardzo podobają jak miałam taką jak na załączonym zdjęciu
Obrazek
Zamawiałam ją w Royal Splendor w Warszawie, była rewelacyjnie dopasowaną i o odpowiedniej długości.
Znajome do tej pory pytają o namiary na salon.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Suknia Ślubna-tradycyjna biel czy odrobina szaleństwa?

22 lis 2012, 10:51

Chyba wszystko zależy od panny młodej ;-) Ja od zawsze chciałam białą suknię w krój litery A i choć teraz modne są hiszpańskie falbanki, włoskie koronki, albo suknie w stylu empire, ja wybrałam model, który jest nie tyle modny, co spełniający moje oczekiwania :D Ale gdy byłam z narzeczonym na targach ślubnych to okazło się, że podobają nam się inne rodzaje sukien ślubnych :P I miałam dylemat: wybrać to, co podoba się mnie, czy Jemu? Usłyszałam jednak od kilku osób: to Twój dzień, masz się podobać przede wszystkim sobie i dobrze się czuć! I to chyba jest najlepsza odpowiedź na zawarte w temacie pytanie: jeśli ktoś woli kolorowe, nietypowe dodatki, albo marzy o czerwonej sukni ślubnej, to czemu nie? :) Ważne, żeby to była decyzja panny młodej, a nie nacisk ze strony rodziny/mody itd. :)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość