Awatar użytkownika
angeloo
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 133
Rejestracja: 10 paź 2012, 13:44

Bielizna

11 paź 2012, 10:10

Szukam i szukam, a nic nie ma o tak ważnym w tym dziale temacie jak bielizna! ;)
Gdzie kupujecie? Wybieracie raczej tradycyjne sklepy czy buszujecie w internecie? Jakie są Wasze ulubione marki? Gorsety, stringi, komplety, podwiązki - jaką część tej garderoby lubicie najbardziej?

Awatar użytkownika
MonikaKosmyk
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 15 lis 2012, 04:01

Re: Bielizna

16 lis 2012, 00:10

Czasami zaszaleje i kupuje w diores.pl, mają dość drogo, ale produkty super, sexowna bielizna i nie tylko la kobiet, dodatkowo można zarabiać na tym sklepie, ale nie będę spamować. Z tych dwóch powodów korzystam z tego sklepu online, ale przeważnie idę tradycyjnie do domu handlowego na zakupy, czasami idę z przyjaciółkami, fajnie się kupuje w towarzystwie. Co do wyborów, rajstopki noszę zimą, a tak to pończochy lubię. Gorsetów nie noszę, a bieliznę nocną dostaje od ukochanego :) najczęściej kupuje także z Gatta, mają dobre ceny i jest dobrą firmą. Nie noszę czarnej bielizny :)

wygodny
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 08 mar 2012, 00:54

Re: Bielizna

18 lis 2012, 16:24

Moja kobieta ostatnio przerzuciła się na figi. nie lubię jak jej pupcia marznie, więc pochwalam, stringi są fajne na ciepłe pory roku :)
Na markach nie znam się, jedyne ktore kojarzę to Palmers -na to mnie nie stać, intimissimi to już trochę tak, fajne są! i Atlantic, ale ten się chyba ostatnio skiepścił.

Awatar użytkownika
angeloo
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 133
Rejestracja: 10 paź 2012, 13:44

Re: Bielizna

20 lis 2012, 11:38

To i ja się wypowiem! ;) Z bieliźnianych rzeczy bardzo lubię pończochy, za wygodę i wiadomo są o wiele bardziej seksi od rajstop ;) te z kolei noszę w zimie, bo jestem zmarzluchem. Najczęściej wybieram te z firmy Marylin, czasem Gatta.
Bieliznę wole kupować stacjonarnie, poprzymierzać. Inwestuję w staniki, bo uważam, że to podstawa to zdrowych piersi. Lubię polskie firmy za jakość, moja ulubiona marka to Corin, bo mają szeroką rozmiarówkę i naprawdę ładne wzory, piersi ładnie się układają.
Od stringów zdecydowanie wolę damskie bokserki za wygodę, a i też potrafią być ładne, koronkowe, itd. Gorsetu nigdy nie miałam, ale myślę, że to kwestia czasu i w końcu pojawi się w mojej szafie ;)

nigela007
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 22 lis 2012, 20:58

Re: Bielizna

22 lis 2012, 21:01

Ja kupuję najczęściej online

roksana75
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 gru 2012, 12:22

Re: Bielizna

19 gru 2012, 12:31

Pończoszki są super! Jak je ubieram to mój facet jest wniebowzięty :)
Warto też rozejrzeć się za jakimś ciekawym kostiumem - efekt i zabawa bezcenna !
Tu znalazłam ciekawy artykuł o bieliźnie i strojach http://www.seksualnepozycje.pl/kobieta/ ... -erotyczna
Wydaje mi się że czasami warto wydać trochę pieniążków, żeby zabić monotonię w łóżku :)

WaniliaiPieprz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 23 lis 2012, 09:10

Re: Bielizna

03 sty 2013, 15:22

Zdecydowanie polecam sklepy internetowe. Tam często można znaleźć produkty niedostępne już w zwykłych sklepach. Ale także natrafić na fajne zniżki i promocję. Zdecydowanie polecam zakupy w sklepach internetowych. Nie dość, że wygodniej to jeszcze korzystniej.

paoola
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 sty 2013, 17:01

Re: Bielizna

17 sty 2013, 20:33

Ostatnio też kupuję tylko w sklepach internetowych, uwielbiam seksowną bieliznę:)

GorseciarkaPL
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:07

Re: Bielizna

01 lut 2013, 18:35

Ja również polecam sklepy internetowy. Osobiście bardzo kocham bieliznę i bardzo często ja kupuję. Najczęściej są ta komplety góra i dół. Od czasu do czasu zakupie też coś specjalnego na wieczór, najbardziej lubię gorsety:)

Awatar użytkownika
betty
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 14 sie 2013, 10:24

Re: Bielizna

01 paź 2013, 14:14

Bielizna ma ogromne znaczenie, wiem to dobrze z relacji mojego TŻ no i nie tylko z relacji ale też z moich własnych obserwacji gdy po raz kolejny wrzucam na siebie coś seksi :P Ale u nas nie skończyło się na pościeli oj nie nie :P

Ostatnio, aby jeszcze nieco urozmaicić sobie nasze zabawy w sypialni kupilismy dodatkowo super erotyczną pościel z jedwabiu na długie i gorące wieczory :P od tamtego czasu ciężko mi TŻ z łóżka wyrwać, zwłaszcza, że zarówno pościel jak i moje ulubione 'wdzianko' pasują do siebie kolorami :P ale nie zdradzę jakimi ;P

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość