Awatar użytkownika
Wronka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 329
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:02

Zwierzyniec czyli rady i porady ale także animal-plotki ;)

07 mar 2007, 19:34

Wypada sierść :?: Kot chodzi swoimi drogami :?: Pleśniawka w akwarium :?: Kanarek nie chce śpiewać :?: Papuga zniosła już szóste jajo :?:

To miejsce dla Was :!: Tutaj porozmawiamy o Waszych ukochanych pupilach, wspólnie doradzimy i zaradzimy :D
Ostatnio zmieniony 22 paź 2010, 20:16 przez Wronka, łącznie zmieniany 1 raz.

darioszka89
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 23 lis 2017, 17:38

Re: Zwierzyniec czyli rady i porady ale także animal-plotki ;)

13 sie 2018, 12:55

A mój pies od jakiegoś czasu chodził taki bez siły i czasami popiskiwał jakby coś go bolało i się okazało, że jest uczulony na karmę, która miał. Tzn na składnik który w tej karmie się znajdował - ZBOŻA. Zmieniliśmy mu karmę na bezbożową Bozitę bo tak nam poradził Pan w zoologicznym no i widać już poprawę :) myślę, że za parę dni już nikt by nie uwierzył, że mu coś dolegało :)

Witka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 19 sie 2018, 19:09

Re: Zwierzyniec czyli rady i porady ale także animal-plotki ;)

19 sie 2018, 20:03

Mój kot miał ciągle problem z katarkiem. Dostawał go, po lekach tracił i dostawał znowu. W końcu zmieniliśmy weterynarza i on skierował nas na badanie przegrody nosowej i okazało się że to żaden katar tylko polip. Teraz kot jest już po zabiegu zdrowy i brykający :)

Pola79
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:23

Re: Zwierzyniec czyli rady i porady ale także animal-plotki ;)

10 wrz 2018, 21:36

Moja psina ma alergie ,ma łupież i nie wiem jak sów tego pozbyć ? Może to być od karmy ? Jak tak to jaka polecacie ?

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość