Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Gimnazja

20 maja 2013, 14:17

Dziewczyny jakie są Wasze opinie na temat gimnazjów? Mówi się już o ich likwidacji, sama młodiez też uważa "gimbusy" za wszystko, co najgorsze - głupi wiek, skumulowanie głupoty w trzech rocznikach bez dojrzałych wpływów starszych kolegów i samokontroli z uwagi na młodsze dzieciaki i jakieś ogólne poczucie integracji. Podobno w szkołach łączonych - gimnazjum plus liceum, albo podstawówka plus liceum jest spokojniej, niż w oddzielnych gimnazjach.

lili
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 23 maja 2013, 18:11

Re: Gimnazja

29 maja 2013, 14:55

Sama miałam okazję chodzić do gimnazjum, byłam drugim rocznikiem który szedł tym tokiem. Głupota i tyle, z tego co widzę, jest coraz gorzej.

Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

Re: Gimnazja

01 lip 2013, 15:29

Sam nie wiem. Mam wrażenie, że to jest po prostu wszystko podchwycone przez media.
Dzieciaki wcale nie są coraz gorsze, mimo tego, że pojawiają się jakiegoś doniesienia w gazetach. Bo ja pamiętam znowu opowiadania, jak to nauczyciele bili dzieci, niekoniecznie słusznie i z dzisiejszego punktu widzenia, to wręcz byłoby niedopuszczalne.

U nas nauczyciele nie dawali sobie wchodzić na głowę i nikt z nas też nie chciał tego robić, bo byli fajni. Może to kwestia tego, że to było prywatnie i mieliśmy takie klasy, że chcąc, czy nie jednak się ze sobą jakoś zżywaliśmy i było po części jak w szkole, a po części jak w takiej większej rodzinie.

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: Gimnazja

04 lip 2013, 16:24

Ale gdzieś w Warszawie chodziłeś do tego gimnazjum? To Ty też młody jesteś ;)

Awatar użytkownika
Loczek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 27 maja 2014, 19:00

Re: Gimnazja

30 maja 2014, 21:23

Mój syn właśnie od września będzie chodził do gimnazjum. To w naszej miejscowości to ponoć jest masakra. Wylęgarnia bandytów, robią co chcą (nie wszyscy oczywiście). Nieźle się przeraziłam. Choć dobre to, że syn postanowił ( niech myśli, że to jego decyzja) iść do gimnazjum sportowego. Trzeba go będzie dowozić ale coś za coś. Bądźmy dobrej myśli

kibicFCB
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 29 lip 2014, 11:37

Re: Gimnazja

29 lip 2014, 11:57

każde gimnazjum to jest wylęgarnia bandytów,ćpunów i wogóle złych łepków

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Gimnazja

30 lip 2014, 10:05

Racja, gimnazja to porażka Ministerstwa Edukacji.

piotrkaczmarek01
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 sie 2014, 13:07

Re: Gimnazja

02 sie 2014, 13:12

W gimnazjum ja chodziłem. Pamiętam, że były ciągłe bójki, wagary, palenie papierosów. Dlatego nie jestem zwolennikiem gimnazjów.

Awatar użytkownika
Loczek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 27 maja 2014, 19:00

Re: Gimnazja

09 lut 2015, 19:09

Jakiś czas temu pisałam, że mój starszy syn poszedł do gimnazjum sportowego - nie żałuję ani tego wczesnego wstawania ani kasy którą wydajemy na paliwo - bo trzeba go zawozić i przywozić (22 km w jedną stronę) gdyż połączenie jest trochę słabe (tak to jeszcze możliwe w tych czasach).
Młodszy już postanowił, że idzie do tego samego gimnazjum. I chwała mu za to.
Wiadomo, że w każdej szkole zdarzają się różne sytuacje ale jak słyszę to co się dzieje w naszej miejscowości i jak to jest wszystko "zamiatane pod dywan" :ico_olaboga:
Szkoła mojego syna nie jest dużą szkołą i może to jest ten wielki plus

lfdd
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2015, 13:33

Re: Gimnazja

20 lut 2015, 13:37

Gimnazjum jest straszne.. To jest typowy strzał w stopę i krok w tył w procesie edukacji.

Wróć do „Starsze dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości