kaczykuper

Nauka jezyka

20 mar 2014, 16:26

Jak myslicie, co jest lepsze - korepetycje jezykowe, czy pojscie do szkoly jezykowej?

vadi

Re: Nauka jezyka

20 mar 2014, 16:26

To zalezy, na jakim poziomie jesteS?

kaczykuper

Re: Nauka jezyka

20 mar 2014, 16:27

Z Niemieckiego praktycznie na 0 - znam 3-4 slowa.

vadi

Re: Nauka jezyka

20 mar 2014, 16:42

To zdecydowanie polecam szkole jezykowa - jak od podstaw, to tylko przez dyplomowanych nauczycieli/lektorow

kaczykuper

Re: Nauka jezyka

20 mar 2014, 16:43

Eh, w taki mrazie pozostaje mi tylko suzkanie jakiejs krakowskiej szkoly. Dzieki :)

Semptytor

Re: Nauka jezyka

20 mar 2014, 16:48

W Krakowie fajny jest Lincoln. ucyzlem sie tam Angielskiego i jestem bardzo zadowolony. Pracuje w firmie, w ktorej wiekszosc raportow jest po angielsku i calkiem dobrze sobie radze z tym jezykiem :)

Krzaczkinz

Re: Nauka jezyka

20 mar 2014, 16:57

Tez sie uczylem w lincolnie. Bardzo fajna skzola, milo wspominam czas spedzony tam :) Najbardziej mi sie podobala roznorodna forma prowadzenia zajec. Nie siedzielismy i nie rowiazywalismy cwiczen przez cale zajecia, ale gralismy w rozne gry, ktore pomagaly w nauce jezyka :)

KarlSand
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2014, 14:29

Re: Nauka jezyka

02 lip 2014, 14:37

Ja polecam nauczyć się podstawowych zwrotów po angielsku i dalej oglądać filmy bez napisów.Można też pojechać do UK.

modelmt87
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 lip 2014, 14:32

Re: Nauka jezyka

07 lip 2014, 14:48

Witam ja z chęcią bym się nauczył języka angielskiego

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Nauka jezyka

15 sie 2014, 07:03

Oczywiście,ze najskuteczniejsze jest wyjechanie do obcego kraju niemniej nie każdy może sobie na to pozwolić. Niby miałabym wszystko rzucić aby lecieć do USA albo UK ? ;) Nie da się.
Moim zdaniem bardzo dobre są lekcje indywidualne z nauczycielem albo też w małej grupce. Tylko tak nauka nauczyciela jest skupiona na uczniu.
WIem, że w Polsce jest to prowadzone w tej szkole:
http://www.sosnowiec.mobileenglish.pl - można sobie tam wykupić zajęcia w takiej konfiguracji w jakiej chcemy i to nauczyciel dojeżdża do ucznia z wszystkimi swoimi materiałami dydaktycznymi.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość