karolus
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2014, 16:21

Zrobiłam głupotę, czy ktoś może mnie precyzyjnie namierzyć p

02 lip 2014, 16:49

Hej!
Na początek chciałabym prosić o rzeczowe odpowiedzi. Wiem, że zrobiłam straszną głupotę i już za to odpokutowałam własnymi nerwami.
Sytuacja przedstawia się następująco - zrobiłyśmy z koleżanką babski wieczór, za dużo wypiłyśmy, weszłyśmy na portal swatający bogatych panów z młodymi dziewczynami, celem powygłupiania się, nie miałyśmy zamiaru się z żadnym umówić. Pisałyśmy z jednym gościem. Ja wstawiłam zdjęcia na ten portal (nie nagie, normalne, w pełnym stroju, nie wyuzdane), już są usunięte. Flirtowałyśmy z nim bardzo bardzo śmiało (wiadomości dotyczyły jednoznacznie seksu), potem podałyśmy mu mój numer i pisałyśmy smsy. Na ostatniego smsa nie odpisał, tak jakby całkiem olał sprawę (mam nadzieję).
Zablokowałam go na fejsie, obczaiłam kim jest (wspólnikiem jakiejś firmy, jego numer widnieje publicznie w sieci), zablokowałam jego numer. Teraz boję się, żeby nie był to jakiś świr, który mnie zlokalizuje... Tak wiem, byłam strasznie głupia. Kiedyś w dodatku trochę się udzielałam publicznie w swoim miasteczku i wyszukując po zdjęciu mógłby znaleźć miejscowość, jeśli to zdjęcie skopiował (mam nadzieję, że nie, zbyt długo ono na stronie nie widniało).
Jak myślicie - czy prawdopodobne jest, że jakiś świr mnie znajdzie? Czy skoro nie ciągnął tematu to znaczy że olał sprawę?
I drugie pytanie - czy ciężko jest kogoś namierzyć mając jego zdjęcia (na podstawie którego niestety łatwo ustalić imię i nazwisko i miejscowość) i numer telefonu? Konto na facebooku jest w miarę zabezpieczone - zdjęcia widoczne tylko dla znajomych itd. Myślicie, że łatwo byłoby ustalić DOKŁADNE miejsce mojego położenia? Boję się, bo tyle teraz wariatów na świecie...

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość