Dessi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 16 paź 2014, 22:48

Re: Ozdoby do sypialni

14 lis 2014, 14:02

moim zdaniem do takiej sypialni pasuja jakies kwiatowe motywy :) mozesz dac tapete z jakims delikatnym wzorem i ozdoby. na rosebelle mozna dostac kompozycje z kwiatow stabilizowanych, u mnie bardzo ladnie sie prezentuje :)

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Ozdoby do sypialni

16 lut 2015, 12:45

No wlaśnie dziewczyny ja rownież zastanawiałam sie nad ozdobami do sypialni. Nie podoba mi się pusta ściana nad łóżkiem. Obecnie jest tam jedynie beżowa farba i miejsce po prostu woła o coś dekracyjnego.
Na początku myślałam,ze powieszę tam może jakiś obrazek ale obecnie zastanawiam się nad położeniem tapety. Co sądzicie może o tym wzorze?
http://53dekoracje.pl/pl/p/BN-Internati ... 49180/1254
Myślicie,że będzie się ładnie prezentował? Czy szukać czegoś jaśniejszego?
Dodam,ze całe pomieszczenie jest w kremach oraz bieli tak więc byłby to pewien kontrast.

Dziamka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 23 lut 2015, 14:04

Re: Ozdoby do sypialni

23 lut 2015, 14:15

Ładne świeczki w odpowiednio dopasowanym kolorze pasują do każdego wnętrza. Jestem wielką fanką tego typu zdób, więc zdecydowanie polecam :)

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Ozdoby do sypialni

18 mar 2015, 12:39

Ja znalazłam ozdoby do sypialni na stronach z aranżacjami. Niektóre mogłam od razu zamówić w necie, innych szukałam w sklepach z dekoracjami.

fotoooo
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 01 kwie 2015, 21:44

Re: Ozdoby do sypialni

01 kwie 2015, 21:48

My z mężem ostatnio urządzaliśmy kuchnię i sypialnie - po remoncie. Wybraliśmy bardzo ładne fototapety do sypialni, a co kuchni właśnie wybieramy...

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Ozdoby do sypialni

13 kwie 2015, 12:32

Najlepszą dekoracją do sypialni jest moim zdaniem elegancka pościel. Nowy wzór potrafi totalnie odmienić pomieszczenie Obecnie bardzo modne są geometryczne wzory, na przykład:
Obrazek
Dodam,że pościel jest obecnie w promocji w Black Red White ( http://www.brw.com.pl/ - jest tam sporo dekoracji do mieszkania).

Warto jest odmalować ściany na wesoły kolor czy też zainwestować w nowy obraz na ścianę. Radzę uważać z kwiatami ponieważ mówi sie,że nie powinno ich być dużo w tym pomieszczeniu.

Awatar użytkownika
Hardy
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 14 kwie 2015, 19:48

Re: Ozdoby do sypialni

14 kwie 2015, 20:36

Lekko i romantycznie, tez tak lubię. Sądzę, że przyda się tu trochę ciekawych materiałów. Dobre będą pastele, o ile je lubisz. Fajna pościel - satyna albo batyst, do tego narzuta na łóżko, może koronkowa robiona na szydełku, ozdobne poduszki nadadzą wnętrzu ciepły charakter. Do tego lampy z abażurem, jakieś latarenki. Szukałabym w modnym stylu shabby, tylko uważałabym, żeby nie przeładować, bo tam o to łatwo.

karolciacz
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 16 paź 2014, 12:51

Re: Ozdoby do sypialni

15 kwie 2015, 10:52

Świetnymi ozdobami do sypialni są stylowe, a zarazem praktyczne lampki do postawienia na szafkach nocnych, następnie wybrałabym też np stylowe firanki z koronki, dodatki w stylu drewniane serca do powieszenia na żyrandolu, bądź karniszu... :)

JaKowalska7
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 24 mar 2015, 12:25

Re: Ozdoby do sypialni

16 kwie 2015, 11:00

Ja jestem zwolenniczką prostych, nowoczesnych rozwiązań. Dla mnie łóżko to główny element na którym opiera się cały schemat urządzenia sypialni. Pościel jak pościel ale możemy kreować naszą sypialnię przez dobranie ładnej narzuty i poduszkami ozdobnymi + dobranie ładnych zasłon pod kolor czy w takim samym stylu to już są podwaliny do stworzenia odpowiedniej aranżacji. Kolejnymi krokami mogą być rośliny, oczywiście nie należy stawiać w sypialni wielu roślin gdyż w nocy zabierają tlen i możemy słabo się wysypiać w takim przypadku jeden kwiatek w ozdobnej doniczce na parapecie zrobi dużą różnicę. Kolejnym elementem są lampy, obrazy, świece etc. Wszystkie dodatki można dobrać w odpowiednim stylu co stworzy piękną przestrzeń.

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Ozdoby do sypialni

16 kwie 2015, 14:32

Lekko i romantycznie, tez tak lubię. Sądzę, że przyda się tu trochę ciekawych materiałów. Dobre będą pastele, o ile je lubisz. Fajna pościel - satyna albo batyst, do tego narzuta na łóżko, może koronkowa robiona na szydełku, ozdobne poduszki nadadzą wnętrzu ciepły charakter. Do tego lampy z abażurem, jakieś latarenki. Szukałabym w modnym stylu shabby, tylko uważałabym, żeby nie przeładować, bo tam o to łatwo.
Podoba mi się styl shabby chic ale niestety bardzo ciężko w Polsce o dekoracje oraz o meble w ten własnie deseń. Przynajmniej jak sama wcześniej szukałam ( chciałam w taki sposób umeblowac pokój dziewczynek).

Obecnie w sypialni mam jasne łożko, kwiatową narzutę.Dopiero niedawno kupiłam sobie firanki ale powiem Wam,ze w 100% odmieniły wygląd pomieszczenia.
Zamawiałam w Firanexie - gotową bo akurat pasowała do okna. Dla zainteresowanych - obecnie w sklepie jest największy wybór w sieci : http://firanex.net/
Mam tę:
Obrazek

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość