Awatar użytkownika
iwopol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 07 wrz 2012, 08:43

Jakie prezenty chciałybyście otrzymać?

03 mar 2015, 12:38

Czy portfel może być dobrym pomysłem na prezent i czy warto to podpowiedzieć mężczyźnie?

Awatar użytkownika
iwopol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 07 wrz 2012, 08:43

Re: Jakie prezenty chciałybyście otrzymać?

06 mar 2015, 13:13

O takim http://zeskory.com.pl/pl/p/Duzy-portfel ... r-nero/437 pewnie nie jedna z Was marzy a który się odważy nosić w takim kolorze portfel w torebce? :ico_haha_02:

Zyrafka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 06 mar 2015, 12:12

Re: Jakie prezenty chciałybyście otrzymać?

06 mar 2015, 14:40

Jeśli tego akurat chcemy to czemu miałby nie być dobrym pomysłem na prezent :)
Ja osobiście nie przywiązuję wagi do portfeli, ale do torebek czy sprzętu AGD owszem i każdy wie, że każdy gadżet do kuchni obudzi we mnie niepohamowaną radość małej dziewczynki cieszącej się na widok wymarzonej lalki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
halutka70
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 06 mar 2015, 14:53

Re: Jakie prezenty chciałybyście otrzymać?

06 mar 2015, 15:04

Hmmm a mi się marzy na prezent jakiś wyjazd.. Wycieczka.. Może za granicę... :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Sandia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 150
Rejestracja: 28 paź 2014, 15:10

Re: Jakie prezenty chciałybyście otrzymać?

08 mar 2015, 16:11

Ja marzę o jednym dniu w SPA. Ale takim z prawdziwego zdarzenia, gdzie zajmie się mną po kolei, jakiś kosmetolog, fizjoterapeuta czy masażysta.
Gdyby mój mężczyzna był taki domyślny to na Ursynowie jest salon Medica SPA, w którym nie dość, że jest pięknie, to absolutnie profesjonalnie. Na moje zmęczone po zimie włosy, bladą cerę i bolące od siedzenia przy komputerze plecy to byłaby wizyta, jak magiczny okład kojący. Marzy mi się chwila w takiej oazie relaksu!

Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: Jakie prezenty chciałybyście otrzymać?

08 mar 2015, 19:50

Jeśli tego właśnie się chce to tak :) ja osobiście wolałabym otrzymać jakąś fajną torbę na ramie bo moja stara już się rozwala powoli :D

bozel
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2015, 22:37

Re: Jakie prezenty chciałybyście otrzymać?

08 mar 2015, 22:40

Ja bardzo lubię dostawać karty podarunkowe. Wiem, że kupię sobie coś co naprawdę mi się spodoba i przyda.



-----------------------------
Sprawne i czyste busy do niemiec

alekpom
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 09 mar 2015, 02:24

Re: Jakie prezenty chciałybyście otrzymać?

09 mar 2015, 23:02

Ja właśnie przeciwnie... Do pewnego czasu nie lubiłam dostawać prezentów, bo moi bliscy nie zawsze do końca wiedzieli co mi się podoba. Musiałam udawać, że piękny prezent, że bardzo mi się podoba a zazwyczaj zaraz lądował w kącie. Teraz jednak coś się zmieniło :) Znalazłam super stronkę, gdzie prezentowane są upominki. , i pokazałam najbliższym i już wiedzą gdzie mają szukać dla mnie drobiazgów :) :-D

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: Jakie prezenty chciałybyście otrzymać?

12 mar 2015, 11:20

Czy portfel może być dobrym pomysłem na prezent i czy warto to podpowiedzieć mężczyźnie?
Ja doatałam na jakieś święta i bylam abrdzo zadowolona - zwłaszcza, że mikołaj chyba wiedział, że mój się psuje, wiec wpasował się idelanie, bo jak ktoś ma nowy to nie ucieszy go drugi...

Labusz
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 14 sty 2014, 16:04

Re: Jakie prezenty chciałybyście otrzymać?

12 mar 2015, 11:23

Perfumy, książki, kwiaty w dowolnej kolejności o i plus kawa jeszcze ;-) A i migdałami w czekoladzie bym nie pogardziła ;-)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość