Awatar użytkownika
Sandia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 150
Rejestracja: 28 paź 2014, 15:10

Spotkanie w Krakowie

03 mar 2015, 15:08

Mam na myśli spotkanie biznesowe. Ale chciałabym podpytać, o czym jeszcze pamiętać, organizując takie spotkanie?
Otóż podoba mi się Hotel Astoria, jest bardzo komfortowy i pięknie zlokalizowany na Kazimierzu. Ma wszelkie udogodnienia, jeśli chodzi o organizację konferencji.
Czy powinnam pamiętać o czymś podczas rozmowy o spotkaniu biznesowym, aby nie wyjść na laika, który pierwszy raz organizuje takie wydarzenie?”

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Spotkanie w Krakowie

21 cze 2016, 19:17

My planujemy spotkanie biznesowe ale w Białymstoku. Znalazłam sale konferencyjne w białystoku i chyba zrobię tam rezerwacje. Sale wyglądają bardzo ciekawie i są świetnie wyposażone. Myślę, że idealnie nadają się na duże i małe konferencje.

olka991
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 26 cze 2016, 07:48

Re: Spotkanie w Krakowie

29 cze 2016, 06:29

Gdybys szukała czegoś w Wielkopolsce to sale konferencyjne w Poznaniu są bardzo dobrze wyposażone i atrakcyjne cenowo. Poznań to miasto biznesowe i warto się tutaj wybrać na szkolenia czy konferencje. Ja często bywam na targach. Teraz w okresie letnim cały czas się tam coś dzieje.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Spotkanie w Krakowie

08 lip 2016, 23:34

U nas na tapecie jest spotkanie biznesowe w Poznaniu.
Próbujemy wszystko jak najszybciej ogarnąc, żeby nie było klapy. Ostatnio wpadła nam w oko sala konferencyjna w Platinum Palace w Poznaniu i zastanawiamy się nad urządzeniem spotkania w tym miejscu. Jak dla mnie jest odpowiednio wyposazone i ma dobrą lokalizację więc nikt nie powinien mieć problemu z dojazdem.

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Spotkanie w Krakowie

19 sie 2016, 16:52

Na pewno znajdziesz jakąś salę na to spotkanie.
Ja ostatnio wpadłam na pomysł zorganizowania szkolenia dla kobiet. Wpadła mi w oko sala szkoleniowa w łodzi i chyba tam wszystko zorganizuję. To będzie pierwsza taka moja akcja i bardzo się stresuję ale mysle, że wszystko pójdzie gładko.

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Spotkanie w Krakowie

19 sie 2016, 20:44

A ja myślę o tym żeby zorganizować [url=http://www.hotelmolo.com/konferencje-nad-morzem]konferencje blisko morza/url].
Do tej pory mieliśmy spotkania biznesowe w Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Warszawie. Czas najwyższy na Sopot i być może Gdańsk :)
Znalazłam już hotel z dużą salą i swietnym sprzętem multimedialnym. Myślę, że nie będzie problemu z rezerwacją i zorganizowaniem wszystkiego jak należy.

PoprostuBeata40
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 29 paź 2019, 11:10

Re: Spotkanie w Krakowie

15 lis 2019, 08:56

Ja polecam dobrą restaurację na spotkania biznesowe i pracownicze w jakimś malowniczym miejscu. My korzystaliśmy nie raz z usług restauracji w ośrodku jeździeckim blisko Łodzi SALIO EQUISPORT RESORT i bardzo milo wspominamy te spotkanie.

squaretortoise
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2019, 10:42

Re: Spotkanie w Krakowie

26 lis 2019, 10:49

Ja na spotkania umawiam się w sali konferencyjnej w Krakowie. Jestem wielkim fanem offoffice.pl mogę wynająć sobie sale na godzinę/dwie spotkać się z klientem i tyle. Nie muszę sprzątać, przygotowywać się specjalnie, po prostu przychodzę i mam gotową salę

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość