Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

Jacy Mezczyzni Podobaja Sie Wam.. ???

15 cze 2007, 14:04

Witajcie
Rozpoczelam ten temacik bo jestem ciekawa jacy mezczyzni oczywiscie nasi mezowie sa najpiekniejsi i najwspanialsi ale ciekawa jestem jakie sa wasze gusta jesli chodzi o jakis slynnych aktorow,mezczyzn.. Ja zaczne bo zaczelam temacik i nawet niewiem czy on gdzies juz nie jest ale nic temacik mamy.. Mozna wklejac smialo linki do stron,albo same foteczki.. jakis przystojniakow hehe Jesli macie ochote to zapraszam.. Oczywiscie kocham mojego meza,jest dla mnie najpiekniejszy ale czasami lubie tez popatrzec na jakiegos ladnego aktora.. :ico_oczko:
Moj maz mowi zawsze taki cytat:

Patrzec mozna,ale zjedzone bedzie w domku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

I ja mysle dokladnie tak jak moj maz

A wiec zaczynam ja.. :-D

[ Dodano: 2007-06-15, 14:29 ]
Ostatnio widzialam film "Biala Masajka" i jestem pod wrazeniem tego aktora ktory gral glowna role nie dosc ze swoja role zagral swietnie to i jeszcze swietnie wyglada.. jest Europejczykiem o afrykanskich korzeniach takze macie foteczke..

http://film.onet.pl/F,11464,1,43,galeria.html

http://www.filmweb.pl/Jacky+Ido,filmogr ... ,id=129949

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

15 cze 2007, 21:07

Kristi, jest juz podobny temacik:
pod tytułem "typ faceta"
ale jakby co to mnie zawsze bardziej pociągało wnętrze niż uroda....bo uroda , wygląd to tak naprawdę pojęcie wzgledne "to ładne co się komu podoba"
Uważam, że to co mamy "w środku" jest zawsze najbadziej pociągające :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

16 cze 2007, 10:07

Maggie tak wiem ze jest podobny temacik tylko mi tutaj w tym temacie chodzilo o to zeby zamieszczac fotki jakis aktorow facetow itd.. tam w tym typie faceta to jest o pantoflarzach i o maczo.. a mi chodzi tak bardziej i luzniej.. o jakies linki ,fotki itd..
Ja tez uwazam ze wnetrze jest wazniejsze od urody bo uroda przeminie a czlowiek z charakterkiem zostanie.. ale popatrzec na jakis przystojniaczkow zawsze idzie.. :-D
Ja znam tylko przyslowie.. "Z ladnej miski sie nikt nie najadl.." ale dlaczego mialabym na nia nie popatrzec :ico_brawa_01: :ico_oczko: :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

16 cze 2007, 12:18

Nie no oczywiście na ładne ciacho zawsze fajnie jest popatrzec...z tych ciach to Maciek Zakościelny jest :one:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

17 cze 2007, 11:41

Tez fakt fajny jest Maciej Zakoscielny ma taka specyficzna urode ale w skali od 1 do 5 dostal by odmnie tylko 3 .. :ico_oczko: A za to Patric Swayze to by mial juz 4 w skali od 1 do 5 swietny aktor i jak super wyglada :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

18 cze 2007, 12:43

Jaki typ faceta hmmm....

Mój mąz to jest ten typ :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

18 cze 2007, 16:21

Izunia to dobrze tak trzymaj :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasia1974
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:41

21 cze 2007, 22:57

Moj J najfajniejszy jest gdy sie smieje a jesli chodzi o innych to kiedys kochalam Zmijewskiego ale dzis wydaje mi sie takim starym dziadem.

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

14 paź 2007, 18:16

ja sie przyznam szczerze ze z polskich aktorow to zaden mnie nie pociaga..

nie pociagaja mnie faceci z taka "grzeczna" chlopczykowata" uroda..choc czasem i taki mi sie spodoba
lubie takich nietypowych :ico_wstydzioch: wcale nie musza byc piekni ale musza miec to cos co mnie w nich kreci
lubie wysokich i dosc dobrze zbudowanych...ale bez przesady, lubie ogólem wiekszych ode mnie :ico_haha_01:
podoba mi sie w niektorych filmach Mark Vincent :ico_wstydzioch: lubie tez jego glos... taki niski :ico_haha_01: http://images.google.pl/imgres?imgurl=h ... image&cd=3

jeszcze Dominic Purcell http://images.google.pl/imgres?imgurl=h ... image&cd=1
w sumie podobny troche do pierwszego hehe :ico_oczko:

no ale zeby nie bylo i tak najabrdziej kocham i ubostwiam mojego T

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

15 paź 2007, 10:03

Natashka ciekawy masz gust :ico_oczko:
Ja to niemam jakiegos okreslonego typu mi zawsze sie podobal Patric Swayze moze pod wplywem tego filmu tak mi zostalo bo mi sie bardzo podobal ten Dirty Dancing i swietnie tam zagral swoja role ohh duzo by gadac :ico_oczko: W sumie to jestem szczesliwa mezatka i mi sie najbardziej moj maz podoba :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość