Jolanda
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 123
Rejestracja: 08 mar 2015, 15:48

Makijaż ślubny

09 lip 2015, 17:15

Jaki powinien być klasyczny makijaż ślubny?
Wszyscy dokoła mówią jedynie, że mocniejszy, bo na zdjęciach wtedy lepiej się wychodzi. I że obowiązkowo smoky eyes.
A co jeśli przyszła panna młoda źle się czuje w takim "przesadzonym" makijażu?

Awatar użytkownika
Sandia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 150
Rejestracja: 28 paź 2014, 15:10

Re: Makijaż ślubny

09 lip 2015, 23:02

Makijaż ślubny musi być odrobinę mocniejszy, niż naturalny, ale przede wszystkim powinien być dobrze utrwalony specjalnym fixem, by przetrwał całą noc.
Najważniejsze to znaleźć właściwą, profesjonalną wizażystkę, specjalizująca się w tego typu makijażu. Możesz poszperać tutaj: http://www.slubeo.pl/ , żeby posprawdzać, jakiego typu usługi i pomoc przy organizacji ślubu oferują profesjonaliści. Super portal!

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Makijaż ślubny

24 lip 2015, 10:00

Co? Ktoś ciągle powtarza te głupoty? Jak nasze mamy wychodziły za mąż, to makijaż musiał być mocniejszy, bo miały czarno-białe zdjęcia i na nich rzeczywiście wyglądało to lepiej. Ale dziś każdy ma zdjęcia kolorowe, więc makijaż może być dowolny. Ważne, żeby podkreślał zalety i tuszował wady panny młodej.
Ja miałam na przykład dość delikatny makijaż oka i podkreślone usta. Malowałam się w salonie http://joliesse.eu/ w Gdańsku i uważam, że wyglądałam fantastycznie. Na co dzień podkreślam jednak oczy, więc to była dość duża odmiana, ale moim zdaniem bardzo fajna.

kicia33
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 01 cze 2015, 16:15

Re: Makijaż ślubny

01 sie 2015, 16:03

makijaż ślubny to: makijaż dzienny, wieczorowy, fotograficzny i scenograficzny w jednym. A więc inny niż zwykle nie perłowy bo na zdjeciavch wyjdzie sino tak by było widać że jest coś zrobione z ostatmiego rzędu teatru. Jest wyjątkowy wizażytska

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Makijaż ślubny

04 sie 2015, 13:07

A moim zdaniem to nic innego jak tylko kwestia gustu,bo przecież makijaż ślubny musi się przede wszystkim podobać nam bo to Nasz dzień a nie wizażystki czy fryzjera,każdy element naszego wyglądu musi być tutaj idealnie dopasowany:)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Makijaż ślubny

08 wrz 2015, 09:38

To tez fakt,makijaż ślubny powinien się podobać przede wszystkim nam samym,tak abyśmy były w 100% zadowolone,ale jeżeli zajmie się tym specjalistka z zakresu makijażu to naprawde niczego nie musimy się obawiać:)

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Makijaż ślubny

12 paź 2015, 18:39

Niestety Pani od makijażu nie zawsze trafia w gust i potrafi nieźle zniszczyć makijaż. Ja jestem zdania, że najlepiej zrobić ten makijaż samodzielnie ;) Ja tak zrobiłam i żyję a goście i maż byli zadowoleni :P Wystarczą dobre kosmetyki chociażby maska ściągająca - Skin79 Pore Designing Minimizing Mask maska ściągająca 100 g kliknij tutaj http://puderek.com.pl/kremy-bb-i-cc/170 ... 100-g.html Porządny podkład do tego, cienie i ładna szminka. Jeśli trochę wcześniej się poćwiczy to można ten makijaz wykonac perfekcyjnie.

Awatar użytkownika
Natali
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 16 paź 2015, 12:14

Re: Makijaż ślubny

21 paź 2015, 11:39

Mi się wydaje, że nie ma idealnego przykładu klasycznego makijażu ślubnego, ponieważ każdy ma inny gust, urodę, preferencje. Najlepiej zrobić makijaż, w którym dobrze się czujesz na co dzień. Żeby później patrząc na zdjęcia ślubne nie zastanawiać się kim jest ta kobieta obok twojego męża :-) moim zdaniem, mocniejszy makijaż nie zawsze lepiej wygląda na zdjęciach, wszystko zależy od umiejętności osoby, która będzie go wykonywać. Jeżeli jest możliwość, wykonaj makijaż próbny :ico_oczko:

eren
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 09 lis 2015, 03:04

Re: Makijaż ślubny

09 lis 2015, 03:14

Jolanda, według najnowszych trendów powinno odchodzić się od mocnych ślubnych makijaży na rzecz tych delikatniejszych. Masz farta dziewczyno ;). A jak chcesz więcej poczytać na ten temat to łap notkę: http://blog.douglas.pl/makijaz-slubny-z ... ny-mlodej/

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Makijaż ślubny

09 lis 2015, 15:32

Poniekąd tak,ale z drugiej strony też niektórym dziewczynom po prostu pasuje taki ostrzejszy makijaż ślubny,nie twierdzę że należy popaść w przesadę,bardziej chodzi o to że wszystko należy wykonać z odpowiednim wyczuciem i dopasować do danej osoby.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość