Awatar użytkownika
Sandia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 150
Rejestracja: 28 paź 2014, 15:10

Dla chrześniaka

17 sie 2015, 15:27

Co kupić w prezencie chrześniakowi mądrali?
Taki z niego mądrala w wieku 8 lat, że mam problem, żeby trafić w jego gust!
Co polecacie?

Jolanda
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 123
Rejestracja: 08 mar 2015, 15:48

Re: Dla chrześniaka

18 sie 2015, 09:59

Jeśli to taki mądrala to na pewno ma hobby, więc najlepiej coś, co wpisuje się w ten temat.
Poza tym wszelkiego rodzaju gry: http://www.prolis.pl/35-gry-dla-dzieci, scrabble, układanki logiczne - to będzie strzał w dychę!
Powinnaś podpytać też rodziców, bo może im wspominał "spryciarz", jakie prezenty ucieszyłyby go najbardziej ;)

testerschoice
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2015, 13:11

Re: Dla chrześniaka

18 wrz 2015, 13:43

ja bym się rozejrzała za jakąś bluza z kozuszkiem bo zima idzie ;)

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Dla chrześniaka

18 wrz 2015, 15:20

JA swojemu chrześniakowi kupiłam ostatnio Szczeniaczka Uczniaczka. To taka maskotka edukacyjna.

KrolZabawek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 22 cze 2015, 12:28

Re: Dla chrześniaka

22 wrz 2015, 13:55

Moim zdaniem dziecko najbardziej ucieszy się z zabawek i postawiłabym na coś w tym guście,a tak się składa że ich szeroki wybór w promocyjnej cenie znajdziesz na www.KrolZabawek.pl

Dreptaki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 16 gru 2014, 15:50

Re: Dla chrześniaka

21 paź 2015, 11:07

Dla dziecka w wieku 8 lat,można śmiało pomyśleć o dobrej,ciekawej grze planszowej zamiast tej komputerowej,co o tym sądzicie? Kilka przydatnych akcesoriów dla dziecka znajdziecie również na www.Dreptaki.com.pl

kotka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 18 lis 2015, 13:25

Re: Dla chrześniaka

24 lis 2015, 20:43

Witam serdecznie a ja tu zaskoczę wszystkich ponieważ co roku zastanawiam się nad tym co mogłabym kupić swojemu chrześniakowi i tu wpadłam na pomysł aby wykupić mu dwutygodniowy obóz na ferie w firmiehttp://angloville.pl. Chłopak jest bardzo mądry a zarazem zarozumiały i myślę że prezent mu się bardzo spodoba. A przy okazji rodzice będą mogli odpocząć...:)Sama jestem po takim obozie ale ja byłam za granicą i powiem szczerze że firma mnie zaskoczyła pozytywnie nie spodziewałam się. Ceny też mają przestępne więc warto skorzystać:)

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: Dla chrześniaka

07 gru 2015, 16:21

Witam serdecznie a ja tu zaskoczę wszystkich ponieważ co roku zastanawiam się nad tym co mogłabym kupić swojemu chrześniakowi i tu wpadłam na pomysł aby wykupić mu dwutygodniowy obóz na ferie w firmiehttp://angloville.pl. Chłopak jest bardzo mądry a zarazem zarozumiały i myślę że prezent mu się bardzo spodoba. A przy okazji rodzice będą mogli odpocząć...:)Sama jestem po takim obozie ale ja byłam za granicą i powiem szczerze że firma mnie zaskoczyła pozytywnie nie spodziewałam się. Ceny też mają przestępne więc warto skorzystać:)
Fajnie, szczodry prezent :) Ale trzeba to uzgodnić z rodzicami.
Bardziej przyziemnym, ale fajnym prezentem moze być książka, ja polecam serię Animal Spirit, mój nastoletni kuzyn uwielbia. Własnie wyszedł 4 tom "Ogień i miecz"
Obrazek

Labusz
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 14 sty 2014, 16:04

Re: Dla chrześniaka

10 gru 2015, 18:03

Już czwarty? Oj, to przegapiłam 2 ostatnie w takim razie. Okładka juz bardzo mi się podoba.

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: Dla chrześniaka

11 gru 2015, 13:39

A widzisz. Pierwszy był Mulla, a teraz każdy tom jest innego autora, ale wszystko się ze sobą łączy. Ciekawe jest to, ze przy zakupie ksiażki dostaje się też grę, znacyz kod dostępu do gry, tam si ę tworzy swojego zwierzoducha czy coś takiego ;)

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 0 gości