Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: ortodonta Warszawa

08 wrz 2015, 21:52

Fajna nazwa kliniki :)

mycha87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 25 wrz 2015, 14:09

Re: ortodonta Warszawa

21 paź 2015, 15:08

Dziewczyny, chodzi któraś z Was może do Kliniki Rock Your Smile? Można u nich założyć niewidoczny aparat lingwalny, a taki by mnie interesował. Ma ktoś może jakieś doświadczenia z nimi?
Z tego co czytałam, to bardzo fajne opinie mają w tym centrum. A aparat lingwalny to super rozwiązanie :) Nic nie widać, więc masz pewien komfort noszenia :) Wiele osób nie chce nosić aparatu, bo się wstydzi... teraz jednak są takie opcje, że leczenie może przebiegać niezauważalnie :)

Awatar użytkownika
Avri
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 30 paź 2015, 12:34

Re: ortodonta Warszawa

30 paź 2015, 12:56

Również szukam kogoś w tej okolicy

agafia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 26 lip 2016, 10:55

Re: ortodonta Warszawa

26 lip 2016, 12:02

To nie zastanawiaj się :) Rock Your Smile to naprawdę świetne miejsce :) Od razu uderzaj do dr Borzęckiej, świetna jest! Ja będę nosić aparat lingwalny. Gdyby kogoś interesowały szczegóły, to tutaj http://aparat-lingwalny.pl/jak-to-dziala/ więcej info o tej metodzie leczenia :)

Hej, i jak masz już ten aparacik? Bo ja się zastanawiam nad nim właśnie :) Fajny taki niewidoczny :) Na pewno metalowego bym nie chciała zakładać, ewentualnie zastanawiam się jeszcze nad tym aparatem Invisalign, tę metodę również oferują w Rock Your Smile, z tego co widzę. Jak myślicie, duża jest różnica?

MariaZ
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2018, 14:34

Re: ortodonta Warszawa

15 paź 2018, 14:38

Ja mam aparacik założony w anadent anadent. pl i jestem bardzo zadowolona jestem już na końcówce leczenia i cieszę się że zdecydowałam się na niego. A klinika w której robię ma bardzo kompleksowe podejście, więc moje zęby są w najlepszych rękach hihi :-D

gorzkakostka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 26 lip 2018, 13:02

Re: ortodonta Warszawa

07 gru 2018, 18:13

polecam ortodontów z Corten Medic w Warszawie

zielonakredka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 04 gru 2018, 19:01

Re: ortodonta Warszawa

08 lut 2019, 21:01

ja niedawno zakladalam ten niewidoczny aparat Invisalign w klinice Proste Zeby w Warszawie, swietne miejsce, profesjonalne doradztwo, bardzo rzetelna wiedza lekarzy, skorzystalam z wizyty start up w bardzo dobrej cenie, w jej sklad wchodzila pelna konsultacja lekarska, zdjecia, skanowanie zębów, plan leczenia tak wiec super

Domerka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 08 lis 2018, 19:29

Re: ortodonta Warszawa

16 kwie 2019, 20:20

Korzystając z usług ortodonty warto przedtem zrobić odpowiednie prześwietlenie uzębienia. Bardzo dobrą pracownią jest Diagdent na Ursynowie. Bardzo szybko i sprawnie wszystko się u nich załatwi.

mlodamama21x
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 21 maja 2018, 09:53

Re: ortodonta Warszawa

17 kwie 2019, 07:24

ja polecam ortodoncje w luxmedzie w Lublinie, leczyłam zęby u różnych specjalistow, ale dopiero tu spotkałam się z profesjonalnym podejściem. jednym słowem POLECAM

MonikaMrozowska90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 23 kwie 2019, 22:34

Re: ortodonta Warszawa

28 kwie 2019, 12:42

Do dobrego stomatologa warto nawet dojechać kilkanaście kilometrów. Ja takiego stomatologa znalazłam w tym gabinecie rojekdental.pl i jestem zadowolona a moje leczenie dobiega już końca.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość