mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

marzenia z dziecinstwa ..

22 cze 2007, 09:18

he he he kim chcielismy zostac jak sie bylo dzieckiem :-D :ico_haha_02:


ja na pewno zawsze chcialam byc mama :ico_oczko: za to nigdy nie chcilalam byc sprzedawca i nie wiem czemu :ico_oczko: ale zycie i tak splatalo figla i tak bylam sprzedawca i tak :-)

lilo

22 cze 2007, 14:23

A ja oprócz piosenkarki i aktorki chciałam od zawsze być pielęgniarką :ico_oczko: I tak trwałam w tym przekonaniu aż sie koło 15. roku życia zorientowałam, że na widok krwi mi słabo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

24 lip 2007, 23:01

ja podobnie jak mal.. marzyłam o męzu i dzieciach :)
to juz osiągnełam....
jesli chodzi o zawód to zawsze chciałam być weterynarzem... niestety nie udalo mi sie... jestem pedagogiem bez etatu hehe.. ale wszystko przede mna :) zawsze mozna sie przekwalifikowac na coś innego :)

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

24 lip 2007, 23:11

A ja własnie nie chciałam zostać ani matka ,ani mieć dzieci,tylko zakonnicą :-) :-) Ale ja to jakas dziwna zawsze byłam :-) :-) Ale też bardzo chciałam być lekarzem i operować ludzi ,później chciałam byc nauczycielka ,ale odeszło mi to ,jak poszłam do szkoły i zobaczyłam jak nauczyciele użerają się z uczniami :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: ,a chciałam jeszcze pracować w sklepie miesnym :-D :-D ,bo mi sie to bardzo podobało ,jak te sklepowe obdzielały ludzi mięskiem :-) :-) ,a jeszcze chciałam pracowac jako misjonarka w krajach biednych np:w Afryce.Ot marzenia dziecka ,nastolatki ,kobiety :-) :-)
Niestety nic z tego sie niespełniło .Zostałam żoną ,mam dwójke dzieci ,z zawodu jest chemikiem-technologiem,a na razie jestem gospodynia domową i jest oki :-) :-)

Awatar użytkownika
NIUTA
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 258
Rejestracja: 13 mar 2007, 21:58

31 lip 2007, 20:34

Dora1 pisze:a jeszcze chciałam pracowac jako misjonarka w krajach biednych np:w Afryce.Ot
to czemu piszesz ze zawsze bylas dziwna :ico_nienie: masz po prostu dobre serduszko :ico_oczko:
Ja zawsze marzylam zeby zostac pania prawnik...do dzis pozostalo mi tylko marzenie :cry:

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

21 wrz 2007, 21:31

mama-emilki, na początek dziękuję za pozdrowienia jeśli są do mnie :ico_sorki:


A z marzeniami to tak jak mall zawsze chciałam mieć rodzinę duuuuuuuuuzo dzieci i duuuuuuuuzo miłości w domu ale to dlatego ze moja rodzina to trochę z patologi ma i miała :ico_noniewiem: na początku chciałam zostać weterynarzem bo kocham zwierzęta ,potem sprzedawca bo lubiłam bawić sie w sklep :-D ,potem chciałam być psychologiem i do dzisiaj tak jest ale niestety spełniłam jedno z tych marzeń jestem z zawodu sprzedawca i znienawidziłam swój zawód aaaaaaaaa no i jestem po wielkich trudach mama :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D ma sie rozumieć,ale ciągle w głębi serca chciałabym iść na psychologie :ico_noniewiem: ale to nierealne :ico_placzek: no i jak leżałam w szpitalu w ciąży to jeszcze zamarzłam być położna odbierać dzieci przy porodzi super sprawa ale ma to swoje ciemnie strony bo dzieci chore sie rodzą albo....no wiecie :ico_noniewiem: to chyba tyle :-)

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

06 paź 2007, 12:46

ja chciałam być fryzjerką, obie z koleżanką o tym marzyłyśmy. koleżanka zrealizowała marzenia, ja poszłam na studia biologiczne.... :-)

baba_z_jajami
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 19 lis 2007, 23:37

20 lis 2007, 19:27

a ja chciałam być weterynarzem ....a jestem zootechnikiem :ico_haha_02:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

20 lis 2007, 23:02

Jak byłam mała to chciałam być nauczycielką, bardzo często bawiłam się , robiłam sobie dziennik i przeprowadzałam lekcję :ico_haha_01:
Potem zmieniło mi się i chciałam być psychologiem...(ale to dopiero w szkole średniej)
i nadal o tym marzę... :-D

Oczywi ście zawsze chciałam być mamą :!!:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

21 lis 2007, 09:08

ja zawsze mówiłam że nigdy nie będę nauczycielką (moi oboje rodzice byli nauczycielam) w wieku 21lat mi odbiło i poszłam na filologię polską (kierunek komunikacja społeczna i medialna). Wtedy myślałam że może coś z dziennikarstwem albo PRem będę robiła. Na trzecim roku postanowiłam że będę nauczycielką :-D
a marzenia z dzieciństwa kucharz (nie wiem czemu)
fotograf - udało mi się jestem fototechnikiem i nawet chwilę pracowałam w zawodzie
jako 4-5 latek mówiłam że będę mieć męża 6 dzieci i hotel w górach. Męża mam, pensjonat dalej mi się marzy, a dzieci hmm póki co wystarczy mi jedno a później może drugie i trzecie więcej nie planuję

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość