Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Gdzie zamówić odzież do sklepu?

06 paź 2015, 11:52

Otwieram mały butik z ubraniami. Niestety mój dostawca zostawił mnie na odzie i nie mam asortymentu. Może znacie jakiegoś dostawcę, któremu mogę dać wiarę? Zależy mi też na ubraniach dobrej jakości.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Gdzie zamówić odzież do sklepu?

07 paź 2015, 12:52

Warto jeszcze sprecyzować,czy jest to elegancki butik czy też skupiasz się na odzieży sportowej oraz na obuwiu,bo nic nie wspominasz na ten temat. Poszukaj w hurtowniach internetowych,tam bez problemu znajdziesz kilku dostawców,no tylko wiadomo że pozostaje kwestia ceny...

nulca
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 01 paź 2015, 14:24

Re: Gdzie zamówić odzież do sklepu?

07 paź 2015, 12:55

Myślę, że zamawiając taką odzież hurtownia powinna być sprawdzona. Oczywiście, jeśli ktoś dopiero startuje w tej branży to ciężko mu się przebić, bo nie ma znajomości.
Ja jednak też kiedyś byłam w tym biznesie i mogę ci polecić dobrą hurtownię bez obawy o konkurencję: http://www.openwear.pl
Mają tam naprawdę dobrej jakości odzież, do tego w dobrych cenach. Oczywiście znajdziesz tam głównie ubrania w sportowym stylu, więc jeśli czegoś takiego szukasz, to naprawdę polecam.

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Gdzie zamówić odzież do sklepu?

08 paź 2015, 21:32

A jakich ubrań w ogóle szukasz? Bo nie określiłaś zapotrzebowania.

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Gdzie zamówić odzież do sklepu?

12 paź 2015, 12:12

Najlepiej z jakiejś hurtowni:)

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Gdzie zamówić odzież do sklepu?

15 paź 2015, 15:30

No to,że ubrania powinny być z hurtowni,jest raczej oczywiste,tylko określ w jakim stylu jest ten butik,cały Twój sklep i dopiero wtedy doradzimy coś konkretnego,zna się przecież parę adresów:)

ZlotaLinia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 216
Rejestracja: 08 lip 2014, 17:13

Re: Gdzie zamówić odzież do sklepu?

11 wrz 2016, 15:34

W sumie to jedyna opcja jaka pozostaje, czyli poszukać dobrych hurtowni, dostawy odzieży od którego można brać ubrania. Muszą być one także wysokiej jakości i w rozsądnych cenach, pamiętaj o tym.

Awatar użytkownika
zielonyguzik
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2016, 00:28

Re: Gdzie zamówić odzież do sklepu?

03 paź 2016, 09:48

I jak tam idzie biznes? :) Pewnie udało Ci się już skądś pozyskać towar, ale mogę polecić Ci dobrą hurtownię, z której ja korzystam - hurtowniamegabrand.pl.
Zawsze to jakaś alternatywa gdyby obecny dostawca zawiódł lub jeśli chciałabyś nawiązać współpracę z nowym. No i możliwość pozyskania nowego towaru ;)
Minimalne zamówienie to 200 zł, więc niewiele. Możesz wybierać pojedyncze rozmiary, jest sporo wyprzedaży po symbolicznych cenach, towar jest dobrej jakości, często markowy jak H&M, Tally Weijl, Dorothy Perkins. W ofercie jest zarówno odzież męska jak i damska. Sprawdź i daj znać co myślisz ;)

Awatar użytkownika
skleplagres
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 13 lut 2017, 23:55

Re: Gdzie zamówić odzież do sklepu?

17 lut 2017, 11:07

Określ jaki asortyment potrzebujesz?

ZlotaLinia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 216
Rejestracja: 08 lip 2014, 17:13

Re: Gdzie zamówić odzież do sklepu?

21 lut 2017, 10:17

Autorka już określiła jakiego asortymentu potrzebuje, zresztą prowadząc butik to możemy się łatwo domyślić, iż chodzi o odzież jak i obuwie czy dodatki w postaci galanterii skórzanej. Daj znać czy udało Ci się coś znaleźć i jak teraz wygląda ta kwestia, czekamy na Twoją odpowiedź.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość