maczeta
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 02 cze 2015, 13:58

dłonie po siłowni

07 paź 2015, 15:44

witam wszystkich, mam dosc nietypowy problem (chyba). od jakiegos czasu chodze na silownie, wiadomo wyciskanie sztangi i te sprawy, ale zaczely mi sie robic odciski na REKACH. nie mam pojecia co z tym zrobic, wyglada okropnie, boli oczywiscie tez. co moge z tym zrobic? :(

onceinalifetime
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 08 wrz 2015, 15:34

Re: dłonie po siłowni

08 paź 2015, 08:42

rekawiczki! zawszcze cwiczyc w rekawiczkach! bezwzglednie!

onceinalifetime
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 08 wrz 2015, 15:34

Re: dłonie po siłowni

08 paź 2015, 15:37

i jeszcze jedno - co do odciskow - nie mam pojecia. jakas masc moze? nie ma co z tym latac do lekarza chyba, zasmaruj czyms i poczekaj az przejdzie.

PodgorskiDomUrody
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 10 wrz 2015, 15:47

Re: dłonie po siłowni

09 paź 2015, 08:53

Ja bym tego nie bagatelizowała. Zgłoś się do gabinetu kosmetycznego, który ma w swojej ofercie usuwanie odcisków. Oszczędzisz sobie bólu, ale dostaniesz też wskazówki jak dbać o swoje dłonie. I Twój problem wcale nie jest taki nietypowy, wielu mężczyzn i kobiet się z nim boryka, tylko Panie jakoś tak częściej z tym przychodzą do specjalistów :) Ale i to się na szczęście zmienia, Panowie już też do nas trafiają. Na temat usuwania odcisków możesz poczytać tutaj - co prawda na przykładzie stóp, ale procedura jest taka sama: http://www.podgorskidomurody.pl/usuwani ... ow-krakow/ Jeśli masz jeszcze jakieś pytania - pytaj śmiało!

Awatar użytkownika
Sandia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 150
Rejestracja: 28 paź 2014, 15:10

Re: dłonie po siłowni

13 paź 2015, 14:13

A czy w trakcie stosowania diety czy wysiłku na siłowni to jest Wasz jedyny problem?
U mnie pojawił się problem z cerą. Pojawiły się krostki i wypryski, których wcześniej nie miałam.

Zastanawiałam się nawet nad zakupem w drogerii internetowej nowego zestawu pędzli do makijażu-zobacz-bo pomyślałam, że to od starych może się dziać. Jednak koleżanki z siłowni obstają, mimo wszystko, że to zmiana diety, wysiłek, etc. A przecież to nie od dziś stosuję dietę, staram się dobrze odżywiać, a ćwiczę już jakiś czas.
Jak myślicie, skąd takie zmiany?

Magdalena25
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 13 kwie 2015, 15:33

Re: dłonie po siłowni

26 paź 2015, 15:07

dobrze chytaj sprzęty na siłowni albo zainwestuj w rękawiczki

Awatar użytkownika
chemicals
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 18 lis 2015, 23:35

Re: dłonie po siłowni

26 lis 2015, 22:04

Masa kremów jest do rąk, używaj tłustych, ja kiedyś używałam takiego bodajże nivea w czerwonej tubce z napisem "do rąk zniszczonych", również krem gilcerynowo-cytrynowy jest super. I unikaj płukania rąk w wodzie bo to tylko je wysusza przez co później, mogą pękać. W ogóle tanie mydła w płynie wysuszają i niszczą skórę rąk. Również może to być spowodowane brakiem witamin, ale których to już musi Ci kto inny powiedzieć bo nie siedzę na tyle w tym temacie odżywiania i witamin w diecie.

Julita82
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 01 gru 2015, 17:38

Re: dłonie po siłowni

01 gru 2015, 17:51

Mój mąż ma zawsze na siłowni rękawiczki, a do tego kupiłam mu dobry krem zwilżający bo nie lubię jak ma twarde dłonie, a tak bywało często po siłowni :)

Awatar użytkownika
zwinka055
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 16 lis 2019, 13:30

Re: dłonie po siłowni

21 lis 2019, 16:28

rękawiczki obowiązkowo

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość