Awatar użytkownika
Natali
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 16 paź 2015, 12:14

Tańsze wysyłki kurierskie

29 mar 2016, 16:04

Witam! Mam pytanie, czy znacie może jakieś naprawdę tanie firmy kurierskie. Chciałabym wysłać małą paczkę ok 1 kg za granicę. Czy mógłby ktoś napisać jak najtaniej można taką usługę zlecić?

jowitasok
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 23 wrz 2015, 11:11

Re: Tańsze wysyłki kurierskie

29 mar 2016, 22:41

Ja bym ci poleciła zwrócić uwagę na serwis przesyłek kurierskich wysyłaj tanie. Na stronie mają cennik możesz sobie zobaczyć jakie to będą koszty. Realizuję przesyłki zarówno krajowe, jak i międzynarodowe, więc z tym, myślę, że nie będzie problemu.kurier przychodzi do domu i odbiera paczkę, płatność dokonujesz przelewem, dostępność 24/7.

Awatar użytkownika
Natali
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 16 paź 2015, 12:14

Re: Tańsze wysyłki kurierskie

30 mar 2016, 09:45

.kurier przychodzi do domu i odbiera paczkę, płatność dokonujesz przelewem, dostępność 24/7.
akurat wszystko, tak jak ja lubię :D Chciałam tylko zapytać, czy żeby korzystać z usług tego typu serwisów, nie trzeba czasem podpisywać jakiejś umowy o współpracę? Bo szczerze mówiąc nie chce mi się wierzyć, żeby tak niskie ceny były dostępne dla klienta indywidualnego.

jowitasok
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 23 wrz 2015, 11:11

Re: Tańsze wysyłki kurierskie

30 mar 2016, 21:19

Nie, nie trzeba żadnych umów podpisywać, ten serwis jest dostępny zarówno dla osób prywatnych, jak i dla dużych firm, musisz po prostu zarejestrować się na ich stronie internetowej i możesz już pakować paczkę i zamawiać kuriera.

Awatar użytkownika
DorSta
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 23 lut 2016, 13:46

Re: Tańsze wysyłki kurierskie

31 mar 2016, 12:57

Ja bym ci poleciła zwrócić uwagę na serwis przesyłek kurierskich wysyłaj tanie. Na stronie mają cennik możesz sobie zobaczyć jakie to będą koszty. Realizuję przesyłki zarówno krajowe, jak i międzynarodowe, więc z tym, myślę, że nie będzie problemu.kurier przychodzi do domu i odbiera paczkę, płatność dokonujesz przelewem, dostępność 24/7.
też ci polecam ten serwis. nawiązałam z nimi współpracę parę miesięcy temu i jak na razie nie mam żadnych zastrzeżeń co do współpracy z nimi, jestem bardzo zadowolona.

braaap
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 180
Rejestracja: 05 gru 2014, 15:47

Re: Tańsze wysyłki kurierskie

28 lip 2016, 14:39

No pewnie, ze są tanie i rzetelne firmy kurierskie. Przecież w każdej branży są firmy, które sumiennie wykonują swoje obowiązki. Solidną firmę kurierską wcale nie jest tak trudno znalezc, wystarczy poczytać opinie na ich temat, które znajdują się w Internecie. Ja w ten sposób trafiłam na tą firmę kurierską https://www.globkurier.pl/przesylki-inf ... nglia.html , za której pośrednictwem wysłałam kilka paczek z Polski do Anglii dla swoich znajomych. Ostatnio tez rodzina wysyłała mi kilka paczek, bo niedawno przeprowadziłam się do Anglii.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Tańsze wysyłki kurierskie

02 sie 2016, 11:34

Ja dosyć często korzystam z usług firm kurierskich i zawsze porównuje cennik,po czym wybieram to co najbardziej mi odpowiada w kwestii finansowej. Tutaj ważny jest również fakt,że przesyłka powinna zawsze bezpiecznie na czas dotrzeć do adresata.

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Tańsze wysyłki kurierskie

31 sie 2016, 11:17

A ja lubię korzystać z Paczkomatów. To tanie i wygodne rozwiązanie.

kako
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2016, 12:59

Re: Tańsze wysyłki kurierskie

09 wrz 2016, 13:54

a ja najczęściej jak gdzieś wysyłam paczki to przeglądam oferty różnych firm dostępne na https://przesylarka.pl/ i dopiero na podstawie porównanych cenników wybieram to, co najlepsze :) dzięki temu nie przepłacam :)

marsjanka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 08 lis 2017, 20:26

Re: Tańsze wysyłki kurierskie

18 cze 2020, 11:28

Wg mnie najlepsza firma jest https://www.fastpost.pl/ Korzystam z nich od dawna i nigdy sie nie zawiodlam :)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość