Awatar użytkownika
Sandia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 150
Rejestracja: 28 paź 2014, 15:10

Usunąć toksyny

12 lip 2016, 14:56

Jakie znacie sposoby na usuwanie toksyn z organizmu?
Chciałabym jakoś w końcu zająć się tym problemem, bo czuję, że to może być powód mojego złego samopoczucia i słabych wyników.

Jolanda
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 123
Rejestracja: 08 mar 2015, 15:48

Re: Usunąć toksyny

12 lip 2016, 20:32

Może najpierw skonsultuj się z lekarzem, zanim podejmiesz jakieś działania samodzielnie.
Poczytaj tutaj: http://novaclinic.pl/d/90-hydrokolonoterapia-poradnik o tej metodzie.
Nie ryzykowałabym jakichś niesprawdzonych sposobów domowych, bo można narobić sobie więcej szkody, niż pożytku.

MarcixM
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 10 cze 2016, 16:04

Re: Usunąć toksyny

13 lip 2016, 08:39

Dokładnie, najlepiej skonsultować się z lekarzem. Hydrokolonoterapia to jeden z lepszych sposobów oczyszczania organizmu i wcale nie trzeba żadnego skierowania ani nic, wystarczy się zapisać i każdemu mogą zrobić. Niektórzy robią sobie systematycznie taki zabieg. Ja akurat nie lubię tego zabiegu więc stosuję inną metodę a mianowicie ziemia okrzemkowa. Też dobry sposób na oczyszczanie organizmu jednak trzeba pamiętać, żeby nie przedobrzyć bo mogą być nieprzyjemne skutki :P

kawusiazrana
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 04 paź 2013, 14:00

Re: Usunąć toksyny

19 lip 2016, 19:15

Wlasnie na toksyny narazona jest szczegolnie nasza watroba. ból wątroby w wielu przypadkach moze wlasnie o tym swiadczyc. Warto wykonac morfologie+proby watrobowe w takim przypadku, aby zobaczyc co sie dzieje i jakos temu zapobiegac.

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Usunąć toksyny

30 sie 2016, 09:27

Ja na razie próbuję usuwać toksyny domowymi sposobami.

Awatar użytkownika
mamuśka991
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 29 wrz 2011, 19:53

Re: Usunąć toksyny

26 wrz 2016, 13:16

Nie wiem czy takie usuwanie toksyn we własnym zakresie będzie skuteczne ale oczywiście warto próbować, kiedy robiłam badania w Natural Medical przeczytałam o zabiegach detoksykacji jakie tam robią, myślę że warto się na taki zabieg zapisać.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość