madzialena
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 19 sie 2016, 00:05

Re: Cera

19 sie 2016, 00:10

dla mnie podstawą to jest dokładny demakijaż

michalina84
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 20 wrz 2016, 13:25

Re: Cera

20 wrz 2016, 13:30

Ja kiedyś używałam bardzo dużej ilości kosmetyków, zarówno tych do pielęgnacji jak i tych do makijażu. Jakiś czas temu jednak, ograniczyłam ich ilość do niezbędnego minimum. Teraz do pielęgnacji używam tylko żelu do oczyszczania twarzy i kremu (inny na dzień inny na noc). Postawiłam na nawilżanie. Na dzień krem jest o lekkiej konsystencji, a na noc głęboko nawilżający. Raz na jakieś 2 tygodnie używam też pilingu enzymatycznego. Jeśli chodzi o makijaż to jest to tylko fluid, puder i tusz do rzęs i pomadka ochronna. Moja cera wygląda teraz o niebo lepiej.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Cera

22 wrz 2016, 13:17

ja stawiam na konkretne oczyszczenie twarzy, to dla mnie najważniejsze.

Awatar użytkownika
Sandia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 150
Rejestracja: 28 paź 2014, 15:10

Re: Cera

22 wrz 2016, 15:49

A ja ostatnio zastawiam się coraz bardziej nad zabiegami medycyny estetycznej.
Mam już gabinet: http://dream-med.pl/ , w którym planuję wizytę w najbliższym czasie.
Muszę porozmawiać o tym, co dzieje się z moją buzią, bo jestem zaniepokojona jej wyglądem.
Cera jest okropna, szara i przygaszona, a w dodatku zaczynają mi się pogłębiać zmarszczki.
Starzeję się, wiem, ale nie sądziłam, że to będzie tak szybko i w takim tempie się odbywało.
Może coś robię nie tak, jeśli chodzi o pielęgnację? Podpowiedzcie, co sądzicie?

DominikaJ
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 21 gru 2014, 10:54

Re: Cera

22 paź 2016, 11:19

Zdecydowanie, tak jak mówicie, aby mieć piękną cerę, należy zawsze dokładnie zmywać makijaż, a dodatkowo dbać o nawilżenie skóry. Sama od jakiegoś czasu stosuję do tych celów kosmetyków elixir by nature z lini pure control i świetnie się sprawdzają. Serum świetnie oczyszcza skórę, a krem nie tylko nawilża, ale też chroni przez zanieczyszczeniami. Co więcej oba produkty mają przecudny, ziołowy zapach:)

ossi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 26 mar 2015, 08:06

Re: Cera

24 paź 2016, 09:16

piąteczka Dominika też jestem w klubie elixir by nature :) marketowe kosmetyki strasznie mnie uczulały i szukałam długo czegoś naturalnego i wegańskiego :) i tak właśnie trafiłam na te kosmetyki. Od ponad miesiąca nie mam zaczerwień na twarzy nic mnie nie szczypie :)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Cera

08 lis 2016, 11:38

Nic dziwnego, że marketowe kosmetyki Cię uczulały ponieważ z pewnością zawierały parabeny co nie sprzyja skórze wrażliwej i suchej, wręcz przeciwnie bo będzie właśnie podrażniać i powodować liczne przebarwienia, dlatego tez polecam bazować na naturalnych kosmetykach i wcześniej sprawdzić dokładnie ich skład.

Brabella
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 18 kwie 2017, 13:49

Re: Cera

20 maja 2017, 22:18

Oczyszczanie przede wszystkim, tak twierdzą Koreanki, które podobno mają najpiękniejsze cery do późnej starości. Może nie poświęcam aż tyle czasu na wszystkie zabiegi, które one stosują≤ no i jednak kosmetyki koreańskie są dla mnie ciut za drogie, ale wzięłam sobie do serca kilkufazowe oczyszczanie najpierw podkładu, tuszu i pudru płynem micelarnym, potem dodatkowo mycie oczyszczającym żelem do twarzy (fajnie działa u mnie np. Neutrogena https://www.neutrogena.com.pl/site/product/51, ale oczywiście to kwestia wyborów indywidualnych), a wreszcie płukanie twarzy zimną wodą. Widzę efekty po kilku miesiącach takich dzialań - skóra jest nawilżona, ale też napięta i z mniejszą liczbą zaskórników, z którymi zawsze walczyłam :)

verka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 28 paź 2011, 19:27

Re: Cera

22 maja 2017, 09:55

Ja mam cerę tłustą i jak nie umyje jeden dzień twarzy to od razu mi się świeci i powstają wypryski :(

verka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 28 paź 2011, 19:27

Re: Cera

22 maja 2017, 09:55

Ja mam cerę tłustą i jak nie umyje jeden dzień twarzy to od razu mi się świeci i powstają wypryski :(

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość