zuzkamarciniak
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 18 sie 2016, 14:34

mezoterapia skory glowy w hair medica

10 wrz 2016, 17:57

robicie sobie takie zabiegi czasem? bo nie wiem czy oplaca mi sie kupowac suplementy i wcierac mikstury w skore glowy, jak do tej pory efekt mizerny.... a nie chce czekac az wszystkie wlosy mi wypadna, chociaz jestem na dobrej drodze do osiagniecia takiego efektu :ico_placzek: ogladalam ostatnio program w tv i tam mowili, ze zabieg mezoterapii pomaga na wypadanie wlosow, ale jak to jest takk naprawde? ktos robil moze w hair medica??

antonina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 15 sie 2016, 12:57

Re: mezoterapia skory glowy w hair medica

13 wrz 2016, 15:00

O ile dobrze kojarzę to Hair Medica jest profesjonalną kliniką trychologiczną. Kolezanka robila sobie tam mezoterapię kilkakrotnie ( osoczem bogatopłytkowym). Pamietam, ze jak przez dluzszy czas sie nie widzialysmy i ją zobaczylam to- WOW, miala zagęszczoną skorę glowy w duzej ilosci

moonlight
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 sie 2016, 18:31

Re: mezoterapia skory glowy w hair medica

18 wrz 2016, 21:28

fajna opcja taki zabieg. pewnie dobrze odżywia wlosy, bo dziala od wewnątrz :-) jak masz problem z wlosami to sprobuj :-)

kate1989
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 22 cze 2018, 21:44

Re: mezoterapia skory glowy w hair medica

29 wrz 2019, 23:06

Mysle, ze temat aktualny, bo nadchodzi jesień, a to czesto czas wzmożonego wypadania włosów... Rok temu leciały mi jak szalone, więc własnie na mezoterapię postanowilam iśc, raz kozie śmierć jak to mówią :) w Wawie to na pewno mogę polecić doktor Kozłowską, z Kliniki Melitus. Zajmuje się medyycną estetyczną, ale ma duzą wiedzę nt. wypadania włosów i sposobach walki z nim. I nie żaluję swojej decyzji, może i zabiegi nie sa najtańsze, ale przynajmniej mam poczucie,że inwestuję w coś, co przynosi efekt. Tej jesieni jestem spokojna o swoje włosy, bo od czasu kuracji mezoterapią są mocniejsze, nie wypadają w dużych ilościach i mam sporo baby hair:)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości