adriana37
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 wrz 2016, 14:54

Jakie serum do twarzy

03 paź 2016, 00:04

Jakie serum do twarzy do cery suchej możecie polecić? Najlepiej jeszcze aby posiadało jakieś aktywne składniki.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Jakie serum do twarzy

08 lis 2016, 11:33

Może w pierwszej kolejności podaj nieco więcej szczegółów i wtedy będziemy w stanie pomóc i doradzić na forum. Wiem, że masz cerę suchą ale czy jest ona także wrażliwa? Jakich kosmetyków do codziennej pielęgnacji używasz najczęściej?

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Jakie serum do twarzy

09 lis 2016, 12:32

Jakie serum do twarzy do cery suchej możecie polecić? Najlepiej jeszcze aby posiadało jakieś aktywne składniki.
Powiem Ci kochaa, że sama miałam spory problem ostatnio ze znalezieniem dobrego kosmetyku. Niby jest wiele różnych kosmetyków dla kobiet, ale często są o kiepskim składzie Mam suchą skórę oraz skłonnosci do zmarszczek.
Dziewczyny na wizażu poleciły mi serum Richevon. Wypowiadało się o nim również dobrze kilka blogerek w sieci. Nie było tanie ale odzałowałam i sobie kupiłam. I powiem Ci,że nie żałuję. Jest to jeden z niewielu kosmetyków, ktorych działanie napraedę widzę i wiem,że jest dobre. Cera wyglada po miesiacu o wiele lepiej.

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Jakie serum do twarzy

18 lis 2016, 08:30

Jakie serum do twarzy do cery suchej możecie polecić? Najlepiej jeszcze aby posiadało jakieś aktywne składniki.
Powiem Ci kochaa, że sama miałam spory problem ostatnio ze znalezieniem dobrego kosmetyku. Niby jest wiele różnych kosmetyków dla kobiet, ale często są o kiepskim składzie Mam suchą skórę oraz skłonnosci do zmarszczek.
Dziewczyny na wizażu poleciły mi serum Richevon. Wypowiadało się o nim również dobrze kilka blogerek w sieci. Nie było tanie ale odzałowałam i sobie kupiłam. I powiem Ci,że nie żałuję. Jest to jeden z niewielu kosmetyków, ktorych działanie napraedę widzę i wiem,że jest dobre. Cera wyglada po miesiacu o wiele lepiej.
Ale widzisz u siebie realne zmniejszenie zmarszczek? Bo sama mam problem z lwią zmarszczką Z rana jej nie widać po śnie.Ale gorzej jest po południu kiedy naprawdę widzę już róznicę. Zastanawiam się nad botoksem. Z drugiej strony trochę boję się jednak takich zabiegów ;/

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Jakie serum do twarzy

21 lis 2016, 15:08

Wiesz co? Dla mnie botoks to ostateczność. Niby tak obiecują gruszki na wierzbie ale jest to jednak pewna ingerencja i sama raczej bym się nat o nie zdecydowała. Po co skoro odpowiednią pielęgnacją można osiągnąć naprawdę wiele. Zmarszczek za wiele nie mam ale rzeczywiscie widze jak te mniejsze sie zmniejszyły Skora ma o wiele lepszą sprężystość niż wcześniej. No i co najważniejsze to jest to,że ten krem nie podrażnia, nie zapycha oraz nie uczula.

kajunia983
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 80
Rejestracja: 19 sie 2014, 12:54

Re: Jakie serum do twarzy

29 gru 2021, 14:54

w krakowskiej klinice vesuna robiłam peeling z witaminą c i moja skóra jest gładziutenka i dobrze ujędrniona. z resztą na tej stronce: https://www.pielegnacja-skory.pl/ możecie poczytać o różnych peelingach, które odmladzaja, ujedrniaja i tez nawilżają.

Awatar użytkownika
modnaona
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 07 maja 2018, 09:10

Re: Jakie serum do twarzy

24 sty 2022, 14:49

Najlepsze produkty to kosmetykie koreańskie, które kupuje w sklepie: https://www.sachi.pl/ - szczególnie polecam marki takie jak Benton, Its Skin czy Holika Holika :) Na pewno znajdziesz tu warte uwagi serum.

klementyna20
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 08 paź 2018, 22:08

Re: Jakie serum do twarzy

20 lut 2022, 21:42

A czym sie kierowac przy wyborze serum do twarzy?

zielonakredka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 04 gru 2018, 19:01

Re: Jakie serum do twarzy

22 lut 2022, 20:45

Najwazniejsze jest to, jaki chcesz uzyskac efekt i co to serum ma robic :)

klementyna20
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 08 paź 2018, 22:08

Re: Jakie serum do twarzy

25 lut 2022, 21:27

Najbardziej zależy mi na dogłębnym nawilżeniu, mam wrażenie , że moja skóra jest ciągle przesuszona :(

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość