sapphire
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2017, 18:02

Samodzielne farbowanie włosów - ulubione farby

12 lut 2017, 18:49

Macie jakieś swoje ulubione farby do samodzielnego farbowania włosów w domu ? Chodzi mi o takie, które nie niszczą włosów. :-) .

Awatar użytkownika
Martyna38
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 29 kwie 2014, 10:54

Re: Samodzielne farbowanie włosów - ulubione farby

15 lut 2017, 00:07

Jak nie chcesz niszczyć włosów, to polecam Ci farbę Naturtint - naturalne, bez amoniaku. Sama stosuję już jakiś czas i super pokrywa pierwsze siwe włosy ;) no i na pewno ich nie przesusza, nie ma efektu siana. Ja zamawiam w aptece internetowej :)

Eleonora
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2017, 16:18

Re: Samodzielne farbowanie włosów - ulubione farby

15 lut 2017, 16:26

Ja ostatnio używałam nowej farby Deli; Cameleo Omega + Ona ma w zestawie specjalne, olejowe serum, które miesza się z farbą i ono ma chronić włosy w trakcie farbowania. Koloryzacje robiłam 2 miesiące temu. Kolor ładnie się trzyma, włosy są w dobrej kondycji, także spokojnie mogę ją polecić.

kamelka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 08 wrz 2010, 22:52

Re: Samodzielne farbowanie włosów - ulubione farby

16 lut 2017, 21:50

ja używam do włosów tylko l`oreal . Czy to farby, szampony, maski, lakiery.

Monika343
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 lut 2017, 14:04

Re: Samodzielne farbowanie włosów - ulubione farby

22 lut 2017, 14:07

Hej! Jeżeli już biorę się za koloryzację włosów, to tylko z kosmetykami Loreal, oczywiście farba bez amoniaku jest najlepsza, zresztą nigdy samodzielnie nie nakładam koloru, wolę to powierzyć fachowcom z salonu Denique. Usługa koloryzacji nazywa się DiaColor, bez dodatku amoniaku, czyli nie zniszczy naszych włosów.

kaszmirowa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 22 lut 2017, 14:53

Re: Samodzielne farbowanie włosów - ulubione farby

22 lut 2017, 15:08

Ja sama nie farbuje, fryzjerka mi zawsze cos tam wciera i do farby dokłada żeby mniej się niszczyły wiec wolę zaufać tym jej kosmetykom i jej doświadczeniu.

ariela
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 10 maja 2016, 15:06

Re: Samodzielne farbowanie włosów - ulubione farby

26 lut 2017, 23:04

Kiedyś używałam farb Loreala, ale teraz wolę też chodzić do fryzjera. Mam wrażenie, że włosy po takich zabiegach profesjonalnych o wiele lepiej wyglądają. Tylko kwestia częstotliwości, nie chodzę częściej niż co 2-3 miesiące na takie farbowanie.

Malineczka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 24 paź 2016, 17:31

Re: Samodzielne farbowanie włosów - ulubione farby

09 mar 2017, 16:44

herbatint <3 uratowała moje włosy przed zniszczeniem

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Samodzielne farbowanie włosów - ulubione farby

14 mar 2017, 13:58

Ja akurat unikam samodzielnego farbowania włosów bo o ile można dobrać rozsądną farbę o dobrym składzie, o tyle już sama technika także musi być tutaj odpowiednio dobrana. Polecam raczej zabieg koloryzacji u fryzjera, wyjdziemy na tym zdecydowanie lepiej.

nawysokichobcasach
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 23 sty 2017, 12:30

Re: Samodzielne farbowanie włosów - ulubione farby

15 mar 2017, 17:05

farbuje w domu, trwaly kolor marki syoss. farbuje tylko po to, zeby zakryc siwe wlosy taka sklepowa farba o kolorze identycznym z moim naturalnym mi w zupelnosci wystarcza. robie to raz na 3-4 miesiace, bo odrosty sa prawie niewidoczne.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości