KasiaWierzbicka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 20 sie 2007, 17:57

slub w ciazy

21 sie 2007, 10:33

jakbyscie drogie panie zareagowaly gdyby w tym pieknym dla was dniu,dniu waszego slubu fotograf powiedzial wam ze dziecko odebralo wam urode i zapytal czy w ciazy tak przytylyscie a potem do swiezo poslubionego meza stwierdzil ze gdyby mial taka jak ja to by ja trzy razy przegonil dookola domu-wtedy odzyskala by forme?mnie to wszystko spotkalo.wychodzac za maz bylam juz w piatym miesiacu ciazy.

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

21 sie 2007, 10:39

ja bym zbluzgała tego fotografa i nie zapłaciła mu ani grosza!

fak śmiał w ogóle coś takiego powiedzieć??? Debil jakiś :ico_puknij:

Nie wiem jaki jest Twój mąż, ale mój by się wkurzył i pewnie ludzie by musieli go powtrzymywać od pobicia tego fotografa!

W ogóle co on sobie myślał to mówiąć?? on był tam w pracy o tylko zdjęcia powinny go interesować a nie to jak wyglądasz. Debil jeden!

A na pocieszenie powiem Ci, żebyś się nie przejmowała! Twój mąż poślubił Cię bo Cię kocha i to się liczy! Nie należy zwracać uwagi na teksty ludzi głupich! A może te fotograf zazdrościł Twojego mężowi takiej kobiety jaką jestes Ty i dlatego to powiedział?

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

21 sie 2007, 10:45

ten fotograf to zwykły cham, nie ma co się przejmować

a przecież w ciązy wyglada sie śliczne, Twój mąż kocha Cię napewno jeszcze bardziej dzięki temu brzuszkowi

zania
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 141
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:42

21 sie 2007, 10:55

co za idiota!!!! zupelny brak profesjonalizmu, ja bym go chyba z wesela wygoniła i zrezygnowała z jego usługi.

KasiaWierzbicka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 20 sie 2007, 17:57

21 sie 2007, 11:02

zania, mi niestety nie starczylo odwagi aby go wywalic z wesela.ale ten pan napewno poniesie konsekwencje swoojego zachowania

Awatar użytkownika
Kathrin
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 06 mar 2007, 22:46

21 sie 2007, 11:17

Normalnie porażka ja bym nie wytrzymała i bym mu coś powiedziała np. pan tu jest od fotografowania a nie od krytykowania.
Dziwię się że Twój mąz wytrzymal nie odzywająć się nic ale pewnie nie chciał robic zamieszania.
Najważniejszę że Cie kocha :ico_oczko:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

21 sie 2007, 11:32

KasiawIERZBICKA a Twój mąż jak zareagował na teksty tego kretyna??

Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

21 sie 2007, 11:33

Witam no zeczywiscie kawal chama z faceta :ico_zly: jak mozna komus ublizac powinien dziekowac ze ma prace a nie krytykowac ale bym mu pokazala gdzie jego miejsce

lilo

21 sie 2007, 11:40

Kathrin pisze:ja bym nie wytrzymała i bym mu coś powiedziała

Aneta 30 pisze:ale bym mu pokazala gdzie jego miejsce

No właśnie problem w tym, że czasem taka ludzka bezczelność odejmuje nam mowę i trudno zareagować tak jak ta osoba na to zasłużyła...
Skąd go wogóle wzieliście??????? Trudno mi uwierzyć, że ktoś kto zarabia w ten sposób na życie pozwala sobie na takie zachowanie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

21 sie 2007, 11:44

brak mi słów na chamstwo tego faceta. Zapewne ani on ani jego małżonka nie grzeszą urodą , a juz na pewno on nie grzeszy inteligencją pacan jeden! jestem pewna,ze wyglądałaś przepięknie i nic sie nie przejmuj głupim gadaniem jakiegoś idioty! W ogóle sama bym mu chyba wpierdzieliła z piąchy :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

weźcie od niego zdjęcia i mu nie płaćcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nie no żartuje oczywiście. Na twoim miejscu powiedziałabym mu vo myslę o jego zachowaniu, ale kulturalnie i grzecznie, niech wie,ze ma do czynienia z ludźmi na poziomie a sam wam do piet nie dorasta! Dopiero mu się głupio zrobi!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość