ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

Infekcja a poród

04 wrz 2007, 19:10

Od jakiegos czasu meczę sie z nawracajaca infekcja grzybiczna pochwy.CZy jeśli utrzyma sie do porodu to bede musiała mieć cesarke czy mogę rodzić naturalnie?

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

06 wrz 2007, 21:19

ulamisiula, a masz samą grzybice czy zapalenie pochwy?
Ja też się nad tym zastanawiałam gdy miałam rodzić :) całą ciąże męczyłam się raz z grzybica raz z zapaleniem pochwy... raz było lepiej, raz gorzej. Przed samym porodem znow mnie dopadła grzybica. W dzień porodu akurat byłam jeszcze na kontroli u ginekologa i dał mi kolejną recepte na lekarstwa... nie zdąrzyłam ani jednej tabletki "wlozyć" bo pare godzin poxniej zaczęłam rodzić... urodziłam naturalnie... ale o fakcie grzybicy powiadomiłam położną.. jak widac, musiala stwierdzić, że to nie będzie zagraźać dziecku... córeczka tez urodziła się zdrowa... nie "złapała" żadnej infekcji :)

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

06 wrz 2007, 22:01

Kasiu dzięki za odpowiedz,ja mam tylko grzybice ale mam nadzieję że sie jej pozbędę do porodu.

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

07 wrz 2007, 12:27

ulamisiula, grzybice do sie leczyc w czasie ciazy i warto to zrobic ze wzgledu na to ze dzidzia moze przejac bakterie i miec problem np z jedzeniem jezeli grzybica zajela by jame ustna
Nie jest trudno opanowac problem wiec sie nie martw :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

08 wrz 2007, 17:41

ulamisiula, trzymam kciuki byś ją się pozbyła do porodu...
mi grzybica powróciła akurat jeden dzien przed porodem... zatem nie miałam jej wyleczonej. Na szczęście Julka żadna bakterią się nie zaraziła.

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości