KasiaWierzbicka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 20 sie 2007, 17:57

przepuklina pachwinowa w ciazy

23 paź 2007, 14:18

czy ktoras z was drogie panie miala przepukline pachwinowa w trakcie ciazy? jestem obecnie w 30 tygodniu ciazy i zrobilo mi sie wlasnie takie cos.mam to masowac i duzo lezec. nie wiadomo takze czy bede mogla urodzic naturalnie czy przez cesarke.a pozniej czeka mnie operacja uuniecia tej przepukliny.
czy ktoras z was miala lub ma ten sam problem?

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

23 paź 2007, 15:13

pamietam, ze wsienka24 miała podobny problem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

25 paź 2007, 05:57

Hejo,
ja miałam taka przepuklinę. To prawda, ze dopoki jestes w ciazy, to nic sie z tym zrobic nie da. Musisz robic tak, zeby nie bolało. Mi pomagała pozycja na wznak, chociaz moj Szymus sie wtedy buntował. :ico_noniewiem: Piszac ogolnie - trzeba to przetrwac. ja miałam cesarke ale nie przez ta przepulikne. Ale nie wiem jak to jest w Polsce, bo ja rodziłam w USA. :ico_noniewiem: Po urodzeniu Małego nie miałam operacji, bo przepuklina mi sie sama whłonęła. :ico_brawa_01: Został mały "guzek" ale juz nie boli :-D
Zyczę Ci powodzenia!!!

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

25 paź 2007, 07:43

Kasiu ,ja też miałam przepuklinę i podobnie jak Wisienka nic z tym nie mozna było robić ,aż do momentu urodzenia dziecka ,jedynie masowac ,mało chodzic i w miarę możności mało nosić.Ja urodziłam Bartosza siłami natury ,przepuklina mi nie przeszkadzała w ogóle :-) :-) :-) A później tez jakby się ''wchłonęła'' :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość