marcela
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 21 lis 2007, 20:24

prosze o pomoc_szpitale dla dzieci

21 lis 2007, 20:45

witam,

chcialam prosic was o rade. jestem matka siedmioletniej ani. niestety moja ksiezniczka zachorowala i bedzie leczona w szpitalu. anie wychowuje sama i nie bede mogla caly czas czuwac nad nia :( pracuje na nasze utrzymanie.
Czy moglibyscie polecic mi spradzone szpitale, gdzie dobrze opiekuje sie dziecmi. strasznie sie boje, ze ta rozlaka zle na nia wplynie. Ania jest bardzo do mnie przywiazana. mamy tylko siebie.

prosze pomozcie.

pozrawiam wszystkich, Marcelina[glow=black][/glow]

Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

21 lis 2007, 21:28

a gdzie mieszkasz?
i co sie stało? jaki szpital potrzebny?

marcela
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 21 lis 2007, 20:24

21 lis 2007, 22:01

zpodejrzenie zapalenia płuc. musi byc na obserwacji. Mieszkamy pod warszawa, w mazowieckim.

marte
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2007, 10:48

23 lis 2007, 17:12

z szpitalami jest roznie. nie powinnas corki zostawiac samej na tak dlugo. moze jest mozliwosc leczenia domowego? ja nie, to moze daj jej jakis telefon ze soba

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

07 gru 2007, 12:18

Powiem Ci ze jestem świeżo po szpitalu z moja roczną córka i wiem jedno nie możesz jej zostawić rozumiem że pracujesz ale musisz sobie jakoś dać rade na zwolnieniu,moja córka miała zapalenie oskrzeli wiec coś podobnego na zapalenie płuc leży sie dłużej około 10 dni i naprawdę dla dziecka to trauma nikt nie da jej bezpieczeństwa poza Toba musisz zostać z nią w szpitalu cały ten czas niestety bo jeśli jesteście bardzo związane emocjonalnie to ona bardzo przeżyje rozłąkę naprawdę zrób wszystko aby być z nią wiem co mówię moje dziecko okropnie zniosło szpital do teraz mam problemy z nią natury psychicznej nic nie jest ważniejszego teraz od Twojego dziecka!!!!

dylemat
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2007, 20:15

13 gru 2007, 20:20

Witam,
jeśli nie umiem doradzić Ci szpitala, natomiast jeśli chodzi o kontakt z dzieckiem - wiadomo, że najlepiej jak byś po prostu była z córcią, ale jeśli nie możesz - warto rozmawiać z nią jak najczęściej. Sama miałam dylemat jak to zrobić - dać komórkę czy jak... dzięki forum dowiedziałam się o telefonach tp, z których mali pacjenci mogą dzwonić do rodziców. Żeby się nie rozpisywać, załączam link do tej "mojej" dyskusji. Wiele zdrowia dla Twojej córki!

http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... 975#357975

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości