Ona
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 10 lip 2007, 13:00

znowu te dolegliwosci...

04 gru 2007, 22:34

Hej dziewczyny!
Mam pytanie w sumie to dwa jestem w 6miesiacu i boli mnie podbrzusze tak jakby miesnie ale od srodka tak jkabym miala wszystko napuchnieta bardzo czesto czuje sie strasznie najedzona az tak bardzo ze ciezko mi sie oddycha a wcale duzo niezjadlam np jeden batonik czy miska platkow z mlekiem zaczelam chudnac wogule w calej ciazy przytylam tylko 4kg wiecie cos na ten temat?? a drugie to jak czesto mozna miec zapalenie pochwy pytam poniewarz lekarz nic niewykryl a mnie ciagle szczypie a to niejest pierwszy raz ciagle tak jkabym miala zapalenie...

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

04 gru 2007, 22:49

Ona - jeśli to pierwsza ciąza to ma prawo tak bolec macica sie rozciaga wiadomo poobolewa, drugie to -jeśli nie mozesz odddychac czujesz sie ocięzale dzidziuś jest wysoko uciska na przepone , bardziej dokuczaw nocy przy spaniu -śpij w pozycji pół siedzącej najlepiej beedzie lzej sie oddychało.
A zapalenie pochwy jeśli to nie jest lekarz stwierdził to moze masz cos z moczem ,zrób badanie moze masz chore nerki tez bedzie szczypac..... pozdrawiam i głowa do góry :-)

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

04 gru 2007, 23:24

Ona, co do tych dolegliwosci , to podpisuje sie pod postem beatris... natomiast jesli chodzi o to zapalenie... to jest to czesta "dolegliwosc" w ciazy...moze to byc zapalenie grzybiczne... skonsultuj sie z lekarzem, on napewno cos temu zaradzi...

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

05 gru 2007, 10:16

Myślę że beatris75, napisała wszystko dokładniei podpisuję sie pod tym wszystkim :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

05 gru 2007, 15:05

hej mam takie same objawy jak ty tez czesto mnie boli podbrzusze pan doktor za kazdym raze mi mów ze tak juz u niektórych kobiet jest a dotego mam tyłozgiecie macicy i dlatego wszystko wyrazniej odczuwam jak sie rozciaga łykam sobie nospe ale wydaje mi sie ze i tak nie pomaga taka uroda a i do czasu do czasu czuje takie kłucie lub szczypanie w pochwie lekarz nie zauwazył u mnie nic niepokojącego

Ona
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 10 lip 2007, 13:00

06 gru 2007, 17:26

Dziekuje wam za rady ale mysle ze z moczem chyba nic niebedzie bo mnie swedzi :( i to jest pierwsza ciaza i czy to est niepokojace ze chudne zamiast przytyc ??

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

06 gru 2007, 17:59

ona, na poczatku napisalas ze prztytlas 4 kilo, teraz ze chudniesz, tj wyraznie ubywa ci kilogramow czy pomalu przybierasz na wadze... jesli pomalutku przybierasz, to mysle ze tez to nie jest nic groznego...nie ma reguly... jedne dziewczyny przybieraja przez ciaze 20 a nawet 30 kilogramow, inne zaledwie kilka...jestes w szostym miesiacu, wiec mysle ze te cztery kilogramy jest w normie...jeszcze ci napewno waga podskoczy...
nie moge cie jednak zapewniac w 100 % o wszystkim, bo przeciez nawet cie nie widzialam... malo tego...nie jestem lekarzem!
jesli jednak jestes od stala opieka lekarska, to nie masz czym sie przejmowac, gdyby cos bylo nie tak, na pewno bys sie tym dowiedziala...
zycze ci spokojnych kolejnych miesiecy ciazy oraz szczesliwego rozwiazania, pozdrawiam

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość