Awatar użytkownika
czarnulka lbn
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 260
Rejestracja: 16 gru 2007, 01:28

Czy wasz mężczyzna to też maniak komputerowy?

17 gru 2007, 23:53

dziewczyny mój mężczyzna to kompletny maniak komputerowy!!rozumiem że lubi komputery ale u mnie to już lekka przesada przez ostatni ponad tydzień części komputera leżą wszędzie na stole, biurku, dywanie, w kuchni tak jakby tornado przeszło przez dom. czasem jest tak zaaferowany tymi swoimi komputerowymi rzeczami że nie mam sposobu jak go odciągnąc już nawet sexowna bielizna nie działa, bez bieliżny też nie :ico_olaboga: może któraś z was ma podobny "komputerowy problem" i jakieś wypróbowane działające sposoby na to żeby facet chociaż na godzine lub dwie sie wami zajął??

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

18 gru 2007, 22:39

Witaj
mój też to maniak komputerowy , ale nie chodzi tu o gry tylko własnie szperanie, ulepszanie itp, ale chyba nie est aż tak żle(chociaż jak wróciłam z pl to też częście warlały się po całym domku hih i ) ...bo jestem w stanie go odciagnąć....i nie mam z tym duzych problemów...ja tylko widzę że On to lubi i specjalnie mu nie zabraniam....

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

18 gru 2007, 23:17

No to witam w klubie :ico_oczko: ale jak to powiada moja kolezanka lepiej ze siedzi przy kompie niz przy kieliszku :ico_oczko:

Moj maz uwielbia grac jest wrecz uzalezniony od tzw "managera pilkarskiego " masakra w zyciu nie widzialam nudniejszej gry , maz gra na konsoli i caly czas przyciska guzik manetki i jeszcze pozniej ma czelnosc mi mowic zebym mu podmuchala bo go boli ( paluszek oczywiscie :ico_oczko: )

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

18 gru 2007, 23:34

mój na szczęście nie gra....no może tylko czasami w sudoku.....ale częściej zabiera mi komórke do kibelka :ico_haha_01: bo ja mam tamm grę sudoku :-D

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

18 gru 2007, 23:42

he he moj do kibelka zabiera swoja komorke bo ma w niej taka logiczna gre polegajaca na zbijaniu kulek , nie powiem sama ja lubie ale w kibelku wole raczej pilowac paznokcie :-D

Awatar użytkownika
kasiamiś
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 17 gru 2007, 23:23

20 gru 2007, 17:39

czarnulka lbn, no wiem co przezywasz mam ten sam problem nic tylko ciągle komputer :ico_olaboga: mój mąż wraca z pracy umyje się zje coś i siada do kompa i nie idzie go od niego odciągnąć szuka zamawia częśći składa komputery w domu wszędzie leżą części i się pałętają na mnie i niunie wogóle czasami uwagi nie zwraca...
też próbowałam różnych sposobów ale żaden nie pomaga przydało by się komputer wyrzucić za okno ale jak ja będę pisać z wami na TT :-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

20 gru 2007, 19:53

o kurcze to widze że tu są gorsze problemy z tymi naszymi maniakami :ico_olaboga: :-D
Dziewczyny a nie ma u Was przez to kłótni...?

Awatar użytkownika
czarnulka lbn
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 260
Rejestracja: 16 gru 2007, 01:28

20 gru 2007, 21:17

Maggie pisze:o kurcze to widze że tu są gorsze problemy z tymi naszymi maniakami :ico_olaboga: :-D
Dziewczyny a nie ma u Was przez to kłótni...?


może nie kłótnie ale takie lekkie spiecia były, ale teraz to juz sie z czasem chyba przyzwyczaiłam

Awatar użytkownika
kasiamiś
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 17 gru 2007, 23:23

21 gru 2007, 22:11

czarnulka lbn, chyba rzeczywiście kwestia przyzwyczajenia pozatym to hobby mojego męża więc niemam wyjśćia musze to jakoś znosić :-D

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

23 sty 2008, 21:52

Ja już bym dawno wywaliła komputer przez okno przez to, ale sama lubię trochę :ico_haha_02:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość