Awatar użytkownika
I love myself
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 10 sty 2008, 22:44

Tabletki anty

12 sty 2008, 22:32

Dzisiaj wzielam pierwsza tabletke.. Bo ma sie ja brac w dniu w ktorym sie dostanie okres tak? Tak.. Tylko ze ten okres jakis dziwny taki.. Bardziej gesta brazowa wydzielina a nie krew.. dobrze zrobilam ze wzielam te tabletke, czy lepiej bylo poczekac do jutra? A i jesli dobrze wzielam to brac 21 dni, 7 przerwy i potem znowu 21 i 7 przerwy i tak ciagle? czy jak to jest bo juz sie zgubilam.. Spoznial mi sie okres 3 tygodnie i tak sie podniecilam, jak zobaczylam plamki na majtusiach, ze wzielam te tabletke :ico_noniewiem: :zdziw:

Awatar użytkownika
edith
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 16 mar 2007, 18:47

13 sty 2008, 00:03

cięzko powiedzieć... w ciąży nie jesteś?bo jak nie i jeśli nie masz regularnie okresu to tak cięzko mi coś doradzić...
na innym temacie forum napisałaś coś niecoś o sobie... może ma to coś wspólnego z tą sytuacją i reakcją Twojego organizmu a jeśli juz wziełaś to myśle ze lepiej niż nie bo jak jutro się wszystko umormóje i będzie w pożądku to nie będziesz zla że przeoczyłaś pierwszy dzień cyklu.. a jak dalej bedziesz miała wątpliwości jakiekolwiek to idz koniecznie do swojej ginki

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

13 sty 2008, 00:34

I love myself jesli podejrzewasz ze to moze byc ciąża to lepiej to sprawdź, ale jesli nie to łykaj tabletki, ja jak dostaje okres to zawsze ( czy brałam tabletki czy nie) pierwszy dzien krwawiłam na brazowo, a dopiero potem normalnie, no i tak jak piszesz bierzesz wszystkie tabsy, 7 dni przerwy i znowu bierzesz, jesli bys podejrzewała ze jestes w ciąży to przez jedno opakowanie tabletek nic Ci sie nie stanie od razu , aczkolwiek lepiej sprawdzic czy to nie ciąża
powodzenia

Awatar użytkownika
I love myself
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 10 sty 2008, 22:44

13 sty 2008, 01:21

Nie ciąża nie, wszystko z głową robione było :-) już kiedyś tak miałam, że mi się okres zaczynał w ten sposób, potem ustało.. to może teraz znowu.. :ico_noniewiem: Ja to mam jakiś głupi ten organizm, a układ hormonalny to już w ogóle :ico_noniewiem:
Dziękuje za pomoc :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

13 sty 2008, 17:28

I love myself, - z tymi okresami tak czasami bywa np. kiedy jesteś w trakcie cyklu przeziębiona lub przemarzniesz lub podziębisz jaaniki to może być inny niż zwykle (tzn. kolor lub konsystencja. Jeżeli spodziewałaś się tego okresu akurat na teraz to raczej to on. A zawsze kiedy masz jakiekolwiek wątpliwości to idz do swojego ginekologa a on napewno najlepiej Tobie doradzi.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość