Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Jak poprawić ochotę na seks

10 lut 2020, 10:53

Dziewczyny, mam 36 lat. Mój stały partner nie jest tragiczny w łóżku, zupełnie dobrze się dopasowaliśmy więc nigdy nie narzekałam. Ale od jakiegos czasu reanimujemy ten nasz seks, obie strony się starają ale jakoś tak...sucho..bez polotu. Mimo że chęci są, jestem tego pewna i z jego strony. Same żele są tylko czasowym zamaskowaniem a nie rozwiązaniem. Nawet badania robiłam i nie mam żadnej menopauzy jak coś ;) tylko czy to już tak zostanie?

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Jak poprawić ochotę na seks

10 lut 2020, 15:00

skoro są chęci to sobie kupcie żel do masażu albo intymny i już cos jak durex intense albo libi gel

Awatar użytkownika
anula3
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 16 mar 2015, 11:18

Re: Jak poprawić ochotę na seks

11 lut 2020, 11:10

Człowiek to nie robot. Masz prawo mieć cięzki czas. Kiedy nie chce Ci się uprawiać seksu. Jesteś już z parnerem długo. Najprawdopodobniej jest to rutyna. Poza tym jeśli stronisz od seksu to może stronisz od kiepskiego seksu i warto byłoby wprowadzić jakieś urozmaicenia? Zabawki erotyczne?
Poza tym brałaś już tabletki na libido? Dobre efekty dają libido therapy

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Jak poprawić ochotę na seks

11 lut 2020, 15:38

Czy to coś takiego jak stimea może?

Awatar użytkownika
anula3
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 16 mar 2015, 11:18

Re: Jak poprawić ochotę na seks

12 lut 2020, 15:28

Coś w tym stylu ale w porównaniu libido therapy sa moim zdaniem o wiele lepsze. Mi przynajmniej o wiele bardziej poprawiały nastrój. Dodam jednak, że tabletki to nie wszytko. LIczy się tutaj zaangażowanie. O dobry seks trzeba walczyć i ciągle pracować.

padola
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 13 lut 2020, 10:56

Re: Jak poprawić ochotę na seks

13 lut 2020, 11:09

darujcie sobie żele i stymulanty. Zróbcie sobie przerwę, a potem zaszalejcie, wyjedźcie gdzieś, sprawcie, by zniknęła codzienna rutyna. Problemem w długotrwałych relacjach jest to, że zaczynamy traktować je jak pewnik. A tak nie jest ;) warto zastanowić się, co można stracić, postarać się o nowe doświadczenia i trochę odpuścić

Falenta
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 25 cze 2019, 10:09

Re: Jak poprawić ochotę na seks

29 lut 2020, 22:14

Jeśli nie mamy ochoty na sex to znaczy że spada nam libido. Ja tez tak miałam bo nie miałam zabezpieczenia i było to spowodowane stresem. Szczerze to ja nigdy nie miałam pewności czy mam płodne dni czy nie. Poszłam do ginekologa przepisał mi belarę, pigułki antykoncepcyjne iod tego czasu nie mam stresu. Wiem ze mam w pełni zabezpieczenie i mogę uprawiac spontaniczny sex, gdzie chce i kiedy chcę.Żadne zabawki mi nie potrzebne.

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 314
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Jak poprawić ochotę na seks

08 kwie 2020, 16:17

No przecież leków jest mnóstwo, chociaż większość wstydzi się o nie poprosić swojego lekarza. Ja mam jednak na to sposób, mianowicie https://lekarzonline.eu - jak potrzebuję recepty na lek, to właśnie proszę o jej wypisanie tamtejszego lekarza. Oczywiście w obecnych czasach postępowanie w 100% legalne :)

romulus
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 05 kwie 2020, 21:11

Re: Jak poprawić ochotę na seks

30 kwie 2020, 13:16

A może trochę więcej inwencji, odrobinę szaleństwa? Porozmawiajcie o tym, co was “kręci”, na co mielibyście ochotę ...

Awatar użytkownika
BellaMadzix
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 17 kwie 2020, 11:20

Re: Jak poprawić ochotę na seks

08 maja 2020, 13:40

Ja jeszcze się nie czuję na siłach.. Ale pewnie jakoś będzie do tego trzeba wrócić, ale na razie i tak mi libido spadło, że no nie ma opcji..

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość