elacara
Papla
Papla
Posty: 756
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Re: Okna i drzwi

19 paź 2020, 10:21


kamik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 20 lis 2018, 19:58

Re: Okna i drzwi

18 lis 2020, 19:19

[quote="martasokol"]Znacie jakąś firmę, która robi dobre okna i drzwi, gdzie będzie można je kompleksowo zamówić zarówno jeśli chodzi o drzwi zewnętrzne jak i wewnętrzne. Do okien mogą być od razu rolety. Jeśli ktoś ma sprawdzoną firmę pod tym kątem to może się podzieli.[/quote]

Budując się najprościej jest zamawiać stolarkę w jednym miejscu. Nie musimy traci czasu na poszukiwania, a i cenę można negocjować. My też tak do tego podeszliśmy i zamawialiśmy w Sampre w Bydgoszczy. Maja doskonale portfolio i wykwalifikowaną ekipę montażowa. Jesteśmy zadowoleni z zakupów.

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Okna i drzwi

11 gru 2020, 16:30

Warto sprawdzić ofertę w krakowskim Kenbudzie https://www.kenbud.pl Okna od kilku producentów w różnych cenach i o dowolnych parametrach.

kropka03
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 01 lut 2019, 21:55

Re: Okna i drzwi

15 lis 2021, 12:52

Śmiało możesz wszystko zamówić w firmie Drutex. W ofercie mają różnego rodzaju okna, od pvc, po drewniane, aluminiowe. To zależy już jakie chcesz mieć. Zawsze też można się poradzić. A oprócz okien to też drzwi mają w ofercie, rolety, żaluzje. Według mnie właśnie najlepiej jak masz wszystko z jednej firmy. Tym bardziej, że ta jest naprawdę solidna.

Gosiaczek90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 23 gru 2021, 18:02

Re: Okna i drzwi

23 gru 2021, 19:58

Dzieki za polecenie. Tez szukam nowych okien.

Martyneczka77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 15 lut 2020, 17:19

Re: Okna i drzwi

09 lut 2022, 11:24

[quote="kropka03"]Śmiało możesz wszystko zamówić w firmie Drutex. W ofercie mają różnego rodzaju okna, od pvc, po drewniane, aluminiowe. To zależy już jakie chcesz mieć. Zawsze też można się poradzić. A oprócz okien to też drzwi mają w ofercie, rolety, żaluzje. Według mnie właśnie najlepiej jak masz wszystko z jednej firmy. Tym bardziej, że ta jest naprawdę solidna.[/quote]

Przede wszystkim nie mają cen z kosmosu jak niektórzy. Ja mam okna tej firmy już od paru ładnych lat. Mega dobrze ciepło trzymają, nic się nie dzieje. Okna nie ulegają odkształceniu, a dodam, że słońce z jednej strony dość mocno świeci od południa.

Olimpia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 lip 2022, 07:41

Re: Okna i drzwi

09 lip 2022, 07:52

U mnie cała stolarka budowala na KMT . Mamy już jakiś czas i wszystko ok i jestem zadowolona.
Jeśli chodzi o drzwi to zdecydowalismy się na model Supertherm 90 bo zależało mi, żeby drzwi były jak najbardziej szczelne i energooszczędne. I rzeczywiście to się sprawdza - bardzo dobrze izolują ciepło.
Ogromny wybór modeli i kolorów więc bez trudu dobrałam odpowiednie.
Gdy kupowałam można było starać się o dofinansowanie z programu czyste powietrze więc to fajny zwrot części środków

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość