Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

Problemy ze snem (2-gi trymestr)

21 maja 2008, 15:23

Czesc dziewczyny!

Jestem w 28 tc i od jakiegos czasu - ok 2-3 tyg. zauwazylam u siebie problemy ze snem.. Ciezko mi jest zasnac, a jezeli juz sie uda, to budze sie w nocy i znowu sie mecze zeby zasnac. Nigdy wczesniej czegos takiego nie doswiadczylam (nie przez tak dlugi okres czasu)... O ile wczesniej moglam spac calymi dniami i nocami, to teraz mimo, ze czasami chce mi sie spac - ciezko mi to przychodzi.. Zastanawiam sie czy wy tez tak macie/mialyscie? Cos sie zmienia pod koniec 2 trymestru? Bo slyszalam, ze problemy ze spaniem, to dopiero w 7/8/9 miesiacu sie zaczynaja...a moze nie ma reguly?

Z gory dziekuje za pomoc :-)

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

22 maja 2008, 18:55

Ja tylko w pierwszym trymestrze spałam dobrze a póżniej każda noc to było po kilka godzin chodzenia, jedzenia, siedzenia na necie. Na początku było to dokuczliwe ale do wszystkiego można się przyzwyczaić.

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

23 maja 2008, 07:28

ja spałam dobrze w pierwszym trymestrze. W miare rosnącego brzuszka był problem ze snem. Jestem nauczona spać na brzuchu ale nie dało rady :ico_oczko: Więc w nocy budziłam się kilka razy. Czasami męczyłam sie nawet 2-3 godziny aby z powrotem usnąć. Ale tak jak napisała asika82, do wszystkiego można się przyzwyczaić i przetrwać wszystko dla tego małego ktosia który tam rosnie pod serduchem. :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość