bajka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 15 kwie 2008, 10:36

Przedłużanie i zagęszczanie włosów

17 cze 2008, 17:29

Czy któraś z Was przedłużała sobie włosy ,jak tak to jaką metoda i czy była zadowolona z efektu? Mnie od paru dni kusi na tego typu zabieg, by na wakacje zafundowac sobie troszke dłuzsze i gęściejsze włosy. Juz troche się obeznałam w technikach. Ale troche sie boję , myśle o metodzie Micro ring( nawet nie drogo i podobno nie niszczy włosow),prosze , niech któras mi doradzi...Spełnło by sie moje marzenie ...:)

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

07 lis 2009, 16:31

Podciągam temat
Kusi mnie przedłużenie włosów, moje są cienkie, rzadkie,koszmar :ico_noniewiem:

Znalazłam w Krakowie studio,w którym za 1000 zł przedłużaja włosy.
taka jest oferta:
przedłużanie włosami europejskimi - prawdziwe włosy europejskie!!!Nie mylić z włosami o strukturze europejskiej!

Włosy pozyskiwane od Greczynek i Turczynek.

Okres użytkowania-bezterminowy, cena : 1.000 zł. ( dl. 50 cm).
Pełne przedłużenie z zagęszczeniem.
wypytałam już o szczegóły, włosy takie można nosić przez 1-2 lata, co 3 m-ce chodzi się do salonu na podciąganie (cokolwiek to znaczy :ico_noniewiem: ). Oczywiście włosy takie muszą być odpowiednio pielęgnowane.


Co o tym myślicie?
Próbowała któraś takiegoo zabiegu? Albo słyszałyscie coś o tym? Jakie są wady/zalety?

Piszcie,doradźcie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Złośnica987
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 01 paź 2009, 14:52

11 lis 2009, 17:42

Ja niedługo będę przedłużała włoski w swoim salonie metodą LASEROWĄ,nawet ostatnio reprezentantka firmy z austrii byla u mnie na szkoleniu i zaprezentowala na mnie pare pasemek tą metoda. Wogóle nie czuję że je mam i super sie noszą. Farbowałam,prostuje i jest ok. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tagalog
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 11 lis 2009, 11:59

11 lis 2009, 17:53

To fajnie, że jest taka możliwość, aby przedłużyć lub zagęścić włosy. Mam wrażenie, że niezależnie od metody czułabym, że wszyscy wkoło wiedzą, że to nie są moje prawdziwe...

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

11 lis 2009, 21:13

Złośnica987, a jaki jest koszt takiego przedłużania? I na jak dugo przedłuża się włosy?
. Mam wrażenie, że niezależnie od metody czułabym, że wszyscy wkoło wiedzą, że to nie są moje prawdziwe...
mnie by to akurat nie przeszkadzało :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Złośnica987
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 01 paź 2009, 14:52

12 lis 2009, 22:41

A więc Kochane,tą metoda przedłuża się (te włoski które ja będę miała) na 8 miesięcy,takie zwykłe trzeba dość często podciągać bo się kołtunią i plączą z naszymi naturalnymi włoskami,a te są tak przymocowane ze nie ma siły na jakikolwiek nieplanowany splot :ico_oczko: Firma którą bede miala gwarantuje mi ze moge po ośmiu miesiącach ściągnąć te wloski i odeslać do Austrii do laboratorium. Tam są odżywiane i mineralizowane poczym odsyłane do właścicielki i można je spowrotem założyć za znacznie mniejszą kwote i cieszyć sie pięknym wyglądem przez kolejne 8 miesięcy..Za miesiąc sama sobie przedłużę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: już doczekać się nie mogę:) A koszt to niestety najmniejsza przyjemność....dokładnie jeszcze nie wiem ile będzie to kosztowało ale na start około od2000-3000tys.Jednak jak ktoś planuje takie upiększenie,to gwarantuję że ta metoda bedzie niezawodna,a firma z którą współpracę niedługo zacznę,stanie się prawdziwą przyjaciółką kazdej kobiety :ico_brawa_01: :-) :-D :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-11-12, 21:46 ]
Ale oczywiscie cena rowniez zalezy od grubosci pasma,jak duzo ich chcemy lub potrzebujemy :ico_oczko: i od dlugosci wlosków.

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

13 lis 2009, 11:32

Złośnica987, brzmi kusząco,tylko troszkę cena odstrasza :ico_oczko:

Awatar użytkownika
niki
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:36

13 lis 2009, 11:39

No nie wiem czy to jest świetny pomysł. Jasne jeżeli ktoś nie widzi już żadnego innego wyjścia. Ale według mnie lepiej jest naturalnie zagęścić włosy przez częste podcinanie i odżywianie włosów. To daje efekty choć trzeba dłużej na nie poczekać.

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

13 lis 2009, 11:42

To daje efekty choć trzeba dłużej na nie poczekać
u mnie akurat nie daje, od kilku lat regularnie co 2 m-ce podcinam u fryzjerki włosy, nawet proszę o takie dobieranie fryzury,żeby optycznie zwiększyła sie objętość. Na odżywki,szampony też nie załuję kasy i dalej mam piórka,cienkie,rzadkie i nie podatne na jakiegolwiek układanie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Złośnica987
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 01 paź 2009, 14:52

13 lis 2009, 23:07

POLECAM FIRME KEMON. PIĘKNE ZAPACHY I SUPER EFEKTY. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość