Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

dziwny problem z nerkami

19 lip 2008, 06:21

Od jakiegos czasu mam problem z nerka i objawy sa dosc dzwine poniewaz owa nerka nie boli mnie a uciska i ten ucisk bardzo mi przeszkadza, natomiast nie mam problemow z oddawaniem moczu. Nigdy nie dzialo mi sie nic z nerkami dlatego owe objawy mnie niepokoja i postanowilam ze zrobie badania moczu. Powiedzcie mi czy z wynikow takich badan moglabym przy okazji odczytac czy jestem w ciazy? Czy to juz musialo by byc badanie typowo przeoprowadzone pod tym katem? I czy ktos z was spotkal sie z podobnym przypadkiem problemu z nerkami?

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

20 lip 2008, 12:54

avanti83, lepiej sprawdz czy z moczen jest ok tzn zaniesc mocz do zbadania ,przynajmniej bedziesz spokojna

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

20 lip 2008, 13:01

tez tak zrobie musze poczekac jednka do jutra. Jestem zanipokojona tym bardziej ze pobolewa mnie podbrzusze a ten bol przypomina skurcze...ech starosc nie radosc jak mawiaja

Isabelle
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:54

21 lip 2008, 21:11

Hej! Moze to raczej zapalenie pecherza,a nie nerki, bo skoro cie boli podbrzusze? :ico_noniewiem: Ja kiedys maialm wlasnie zapalenie pecherza i takie objawy jak ty. Ale pewna nie jestem, bo moze to byc tez np. zapalenie przydatkow lub jeszcze cos innego. Najlepiej, jak ci nie przejdzie, to idz do lekarza.

A pozniej dam nam znac, co sie okazalo.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość