Awatar użytkownika
goya
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 19 lut 2008, 13:27

Jak zachować twarz ?

18 lis 2008, 16:03

Hej hej ho. Bardzo lubię eksperymentować z makijażem tylko strasznie mnie irytuje, że czasem męczę się i męczę żeby wyglądać jak należy, a w trakcie wieczora robi się z tego makijażu paciaja i jakiś koszmar. Znajomi ostatnio robili miłe małe przyjątko. Postanowiłam wytwornie przyczernić oczy czarną kredką oraz czarnym cieniem, przycieniować z pomocą białego i szarego, po czym przysypać z boku srebrnym brokatem, ale tylko z jednej strony i jedną smugę, więc miało być oszczędnie i bardzo elegancko, wierzcie mi, może trudno sobie to wyobrazić ;). I już wychodząc z metra po drodze do znajomych, zauważyłam, że ludzie patrzą na mnie z dziwną mieszanką litości i zainteresowania. Niektórzy nawet coś sobie szepcą. Kiedy koleżanka otworzyła mi drzwi uśmiechnęła się trochę zakłopotana i zapytała z jakiego balu wracamy. Zdziwiłam się, więc zaprowadziła mnie do łazienki, gdzie moim oczom ukazało się coś pomiędzy wariatką a początkującą gotykówą. Wszystko się zlało, spłynęło, poodciskało dookoła. Było to upakarzające i niemiłe, zwłaszcza, że używałam cienie z sefory, które nie są przecież takie najgorsze. Czemu tak???

kruszka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 22 lut 2008, 17:55

18 lis 2008, 16:13

no tak to nistety jest ze wystarczy sie troszke tylko spocic na twarzy i juz gotowe nieszczescie. ja to dobrze znam… nie znam lekarstwa poza noszeniem przy sobie kosmetykow i zmudnymi poprawkami…

Awatar użytkownika
Panna_Joanna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 21 lip 2008, 10:01

18 lis 2008, 16:29

Mi się nigdy nie chce poprawiać  Dlatego czy słońce czy deszcz stosuję tylko tusz i ewentualnie lajner  przynajmniej nie ma niebezpieczeństwa...

Awatar użytkownika
goya
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 19 lut 2008, 13:27

18 lis 2008, 16:41

Ech, lajner też bywa zwodniczy. Ale ja, jak mówiłam, lubię eksperymentować i nic mnie nie powstrzyma! Pomocy! ;P

Awatar użytkownika
Crazy
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:58

18 lis 2008, 16:55

wiesz co no to musisz poszukać takich kosmetykówktóre najbardziej „współgrają“ z Twoją skórą że tak powiem. na mnie się naprzykład cienie z BeYu dobrze raczej trzymają, używałam je na imprezę no i jakoś się utrzymały tyle ile powinny.
Ostatnio zmieniony 28 sty 2009, 12:11 przez Crazy, łącznie zmieniany 1 raz.

NICOLA_1985

18 lis 2008, 17:18

goya, wydaje mi się, że powinnaś może zmienić jednak firme kosmetyków których używasz... każda firma ma w swojej ofercie lepsze i gorsze kosmetyki... nawet jesli firma ktorej używasz nie jest złą firmą kosmetyki jakie ma w swojej ofercie mogą nie sprostać twoim potrzebom i oczekiwaniom..
sprawdz sobie tą stronke masz tu liste najlepszych produktow roznych firm (akurat to co cie interesuje - cienie do powiek)
wizaz.pl/produkty/baza/kategoria.php?kat=8
byc moze nie chodzi tu o firme a o konsystencje cieni.. są różne typy konsystencji i różne sposoby nakładania cieni..
wizaz.pl/kosmetyki/
poprzegladaj troche tą stronke jest tam duzo cennych rad co do sposobu wykonywania makijazu, dopasowanie makijazu do wygladu twarzy i rozne inne ciekawostki. jest tez forum wiec tam napewno znajdziesz kogos z kim bedziesz mogla porozmawiac kto sie na tym dobrze zna..
wiesz.. mysle ze w twoim przypadku dobra by byla konsultacja z kosmetyczką :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 19 lis 2008, 12:11 przez NICOLA_1985, łącznie zmieniany 1 raz.

kruszka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 22 lut 2008, 17:55

18 lis 2008, 17:31

no czasem dobry podklad z dobra baza jeszcze pomaga. no i puder dobry na powiekach. ale tak jak widzialna mowi, probuj, szukaj, eksperymentuj, tak jak lubisz   

Nicola_22 nie wydaje mi sie zeby tak bylo ze jakies firmy kosmetykow maja w swojej ofercie produkty lepsze lub gorsze. Albo firma jest rzetelna albo nie. Jesli spelnia wymagania uzytkowniczki to chyba oznacza ze jest ok.

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

18 lis 2008, 20:04

wiesz.. mysle ze w twoim przypadku dobra by byla konsultacja z kosmetyczką
na pewno by sie przydala taka konsultacja i wiedza na temat twojej cery ,w koncu co fachowe oko to fachowe oko :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

18 lis 2008, 21:45

Ja polecam udać się do jakieś kosmeytczki lub dziewczyny profesjonalnej makijażystki która napewno dobierze kosmetyki odpowiednie do cery. Ja byłam w Douglasie i tam są dziewczyny które są profesjonalnymi makijażystkami, mi dobrały bardzo dobre kosmetyki. Co prawda ja mam inny problem bo jestem na wszytko uczulona.

goya, a może masz źle dobrany podkład lub krem który może być problemem z utrzymywaniem się makijażu. Musisz coś w tym kierunku poszukać. Bo to jest odwieczny problem, jak się makijaż rozmazuje. :-D

NICOLA_1985

18 lis 2008, 22:42

kruszka pisze:Nicola_22 nie wydaje mi sie zeby tak bylo ze jakies firmy kosmetykow maja w swojej ofercie produkty lepsze lub gorsze. Albo firma jest rzetelna albo nie. Jesli spelnia wymagania uzytkowniczki to chyba oznacza ze jest ok.

ale ja sie nadziałam na firme ktora byla dobra a jedne z kosmetykow mi odpowiadaly a inne nie.. pisze tylko to co wiem

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość