Isabelle
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:54

12 lip 2008, 18:10

Ja jestem na granicy normy.... tej dolnej! Wg mnie to mam nawet niewielka niedowage. I bardzo chcialabym to zmienic, ale zupelnie nie wiem jak. :ico_olaboga: Jak mozna w niedlugim czasie przytyc tak ok 5 kg?

Awatar użytkownika
zuzaz89
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 178
Rejestracja: 06 lut 2008, 17:37

21 lip 2008, 21:44

tyle dobrze, że jestem w normie:P

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

16 paź 2008, 19:45

Isabelle znalazłaś sposób na przytycie, bo z chęcią skorzystałabym z cudownych rad

Awatar użytkownika
milavanila
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 07 lis 2008, 11:28

25 lis 2008, 12:36

I co z tego , jak wskaźnik masy ciała mam całkiem całkiem, jak sama dla siebie jestem za gruba?

Awatar użytkownika
westmanka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:18

30 sty 2009, 12:08

Z tym wskaźnikiem masy ciała byłabym ostrożna - co prawda mi wychodzi ok a ze swojej figury i wagi jestem zadowolona (oby tak był zawsze :ico_haha_02: ) natomiast mój młodszy brat jest koszykarzem (gra dla przyjemności w II lidze łącząc to ze studiami) jest świetnie proporcjonalnie zbudowany a ze wskaźnika mu wychodzi że powinien schudnąc jakies 10 kilo problem w tym że on wcale nie ma nadmiaru tłuszczu nigdzie....więc dziewczyny nie ma co się za bardzo przejmowac wskaźnikami moim zdaniem...

Awatar użytkownika
Pantofelek_84
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 07 cze 2009, 14:53

12 cze 2009, 11:38

westmanka pisze:Z tym wskaźnikiem masy ciała byłabym ostrożna - co prawda mi wychodzi ok a ze swojej figury i wagi jestem zadowolona (oby tak był zawsze :ico_haha_02: ) natomiast mój młodszy brat jest koszykarzem (gra dla przyjemności w II lidze łącząc to ze studiami) jest świetnie proporcjonalnie zbudowany a ze wskaźnika mu wychodzi że powinien schudnąc jakies 10 kilo problem w tym że on wcale nie ma nadmiaru tłuszczu nigdzie....więc dziewczyny nie ma co się za bardzo przejmowac wskaźnikami moim zdaniem...


bo ten wskaznik to tylko jest tak dla orientacji, ale interpretacja nie zawsze jest jednoznaczna. Twoj brat moze miec wskazanie nadwagi, bo tkanka miesniowa jest znacznie ciezsza niz tkanka tluszczowa, dlatego dla sportowcow ten wskaznik nie ma wiekszego znaczenia.

Awatar użytkownika
kasieŃka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 125
Rejestracja: 26 lut 2010, 10:05

27 lut 2010, 10:02

ja tez mam niby ten BMI w normie ale co z tego jak mam figure "jabłka" wszytsko mi idzie w brzuch i cycki ehh a nozki jak patyczki nie wiem juz co mam robic :ico_placzek:

zeby miec plaski ladny brzuszek..i mniejsze piersi heehehe wiem to smieszne wiekszosc dziewczyn marzy o wiekszym biuscie..kurcze a ja bym chciala zmiejszyc :ico_sorki:

Lil
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 05 lip 2010, 14:13

28 wrz 2010, 11:24

Wskaźnik BMI jest nieprzydatny dla dzieci (tu są skorelowane siatki centylowe z BMI) , osób bardzo niskich, starszych ludzi czy sportowców (duzo tkanki mięśniowej wazy więcej niż tłuszcz)... BMI stosuje się dla przeciętnych ludzi i służą one orientacyjnej ocenie jak ktoś powiedział.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

05 maja 2011, 15:34

Wskaźnik BMI jest nieprzydatny dla dzieci (tu są skorelowane siatki centylowe z BMI) , osób bardzo niskich, starszych ludzi czy sportowców (duzo tkanki mięśniowej wazy więcej niż tłuszcz)... BMI stosuje się dla przeciętnych ludzi i służą one orientacyjnej ocenie jak ktoś powiedział.
Dokładnie tak! Jest to tylko orientacyjna ocena wagi człowieka. By coś więcej móc powiedzieć o proporcjach należałoby zbadać stosunek tkanki mięśniowej do tłuszczowej. Ale to już kosztuje niestety :ico_haha_01:

Ja przed ciążą też zawsze BMI miałam w dolnej granicy normy, ale uważałam, że moje udka mogłyby być chudsze, hmmm zobaczymy jak po ciąży uda mi się wrócić chociaż do poprzedniego stanu :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość