sofa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2009, 21:44

meble dla dzieci i dla calego domu

07 lis 2009, 21:55

witam wszystkie kobietki :-)
Jestem mama dwoch synkow i chcialabym wszystkie osoby zaprosic do mojego sklepu internetowego z meblami prowadze go razem z merzem jezeli jestescie na etapie utrzadzania mieszkanek i planujecie zakup mebelkow prosze pytac chetnie pomorzemy
Ostatnio zmieniony 09 lis 2009, 10:15 przez sofa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
HighHills
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 27 maja 2009, 13:15

21 lis 2009, 21:29

hehe, wiesz co, z doświadczenia wiem, że póki dzieciaki nie osiągną 6 roku życia nie ma sensu myśleć o jakimkolwiek urządzaniu mieszkania, malowaniu ścian itp.:) Bo dzieciaczek na nowych ścianach i meblach widzi tylko nową powierzchnię do objawiania swego malarskiego talentu, ewentualnie umiłowania niszczenia kosmetyków:) Nie sugeruję oczywiście, by nie meblować mieszkań w ogóle, ale droższe gadżety radzę odłożyć na później:)

Ninim
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 15 lis 2009, 21:27

14 gru 2009, 15:27

Dziwne stwierdzenie, że nie można dzieciom malować ścian przed ukończeniem 6 roku życia. Trzeba pamiętać, że dziecko rozwija się lepiej w otoczeniu z którego odbiera różne bodźce, dlatego m.in. maluje się dzieciom ściany na różne kolory, kupuje kolorowe ciuszki i zabawki. Wiadomo, ze może nie jest to bardzo opłacalne, bo za te kilka lat dzieciak podrośnie i trzeba będzie od nowa wszystko malować, ale na pewno jest to dobre dla rozwoju.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość