mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

Porozmawiajmy ....

04 lut 2010, 11:42

nie wyobrazam sobie zeby tutaj nie bylo pogaduszek :ico_oczko:

u mnie dzis slonko swieci ,az zastesnilam za wiosna

a u was co slychac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

04 lut 2010, 11:53

Rzeczywiście jakoś smutnpo się tutaj zrobiło.
U mnie też słonko ślicznie świeci, a pogoda aż się prosi o spacerek, ale co z tego jak wózeczkiem nie przejadę ani metra :ico_sorki: :ico_noniewiem:
stawiam :ico_kawa:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

04 lut 2010, 11:59

naparwde az milo jest jak tak slonko swieci :ico_haha_01: ...a z tymi zaspami to makabra mozna sie spocic przechodzac przez nie ,nie wspomne juz o mordedze z wozkami ,przeciez trzeba wyjsc ,ale jak przejsc :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

04 lut 2010, 12:04

mal, kochana w Gdyni to ludzie po ulicach chodzą. Co z tego jak ośnieżają chodniki skoro zaraz potem znowu nie ma jak przejść. No i kierowcy się wkurzają na przechodniów, że oni po ulicy chodzą, przechodnie się wkurzają na kierowców że tamci na nich trąbią, ech. ile wypadków już było i tak w kółko macieju... u Nas na parkingu jest śniegu po kolana, dlatego ja narazie się nie ruszam z domu z małym. Ewentualnie autem bo tym to się jeszcze jako tako przemieścimy...

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

04 lut 2010, 12:07

ja wczoraj tez po ulicy szlam ,patrze przede mna tasma bialo-czerwona a na gorze sople ze hej :ico_olaboga: i kazdy musial isc po ulicy by to ominac ,jeden dowcipnis chcial mnie postraszyc i zajechal mi droge ,a tuz obok stal tramwaj na przystanku :ico_sorki: no brak wyobrazni u kierowcy :ico_puknij:

[ Dodano: 2010-02-04, 11:10 ]
mam nadzieje ze sie wszyscy do rozmowy wlacza :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

zapraszam :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: albo :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :-D

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

04 lut 2010, 12:16

jeden dowcipnis chcial mnie postraszyc i zajechal mi droge ,a tuz obok stal tramwaj na przystanku no brak wyobrazni u kierowcy
niestety oni myślą że tylko oni jedni mają zatarg ze śniegiem, a przechodnie mają skrzydła i latają :ico_puknij:
U CIebie przynajmniej chronią tymi pasami przed soplami a tu nic! Ja nie wiem, stałam ostatnio pod szkołą, spojrzałam w góre a tam wielkie sople topiące się... A ludzie wiesz, idą i nie patrzą.... Szkoda jakby komuś na głowę spadło. Miasto może by coś z tym zrobiło, ale to są prywatne posesje, a w tym okresie- zimowym właścicieli nie ma, bo oni są tylko w sezonie letnim przważnie i pilnują kamienic.
mam nadzieje ze sie wszyscy do rozmowy wlacza
no ja też mam taką nadzieję :-D
:ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

05 lut 2010, 09:18

niestety oni myślą że tylko oni jedni mają zatarg ze śniegiem, a przechodnie mają skrzydła i latają
tak najprosciej myslec :ico_olaboga:

cos nie wyspalam sie ,moglabym byc misiem i na zime zasnac a obudzic sie wiosna :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

05 lut 2010, 12:11

ja z wyjściem problemu już nie mam bo chłopaki już trzecią zimę zasuwają na własnych nogach :-) a im więcej śniegu to dla nich więcej frajdy, w sumie to ja też lubię śnieg jedno co mnie przeraża to taka odwilż znienacka, to się dopiero będzie działo :ico_olaboga: teraz trochę wody na ulicy i już po spacerze wyglądamy jak dalmatyńczyki :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-02-05, 11:23 ]
moglabym byc misiem i na zime zasnac a obudzic sie wiosna :ico_haha_01:
nie wytrzymałabyś bez forum :ico_haha_01: ani się waż zasypiać :ico_nienie: :ico_oczko:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

05 lut 2010, 15:38

nie wytrzymałabyś bez forum ani się waż zasypiać
:ico_haha_01: :ico_haha_01: to prawda :ico_haha_01:

dzis widzialam babeczke z dzieckiem we wozku ale sie biedna nameczyla ,jeszcze male koleczka wozek mial :ico_olaboga:

czy uwierzycie ze dzis piatek juz jest ?,pewnie jedni sie ciesza a drudzy nie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

06 lut 2010, 10:01

Witam nocną porą, nie mogę spać :ico_olaboga:
mogłybyśmy trzymać wartę, ja mniej więcej o tej porze ostatnio się budzę :-)

mężulek oglądał wczoraj władcę pierścienia, chcąc nie chcąc też zerknęłam i takie głupoty mi się śniły :ico_olaboga: ja to powinnam oglądać komedie przed snem albo telenowele brazylijskie :-)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość