koralia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2010, 08:51

Porażenie mózgowe - odszkodowanie

10 sie 2010, 08:55

Nasz synek ma porażenie mózgowe. Lekarz twierdzi, że prawdopodobnie jest to wynik błędu przy porodzie i prawdopodobnie możemy starać się o odszkodowanie.
Znajomy polecił nam firmę Reklama, link usunięty przez obsługę forum z której usług już korzystał i był zadowolony.
Czy ktoś z was ma jakieś doświadczenia w tej kwestii?
Ostatnio zmieniony 10 sie 2010, 10:14 przez koralia, łącznie zmieniany 2 razy.

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

10 sie 2010, 08:57

Nie wolno reklamować żadnych firm także prosze o jej usuniecie, albo obsługa forum to zrobi!

NICOLA_1985

11 sie 2010, 12:09

Czy ktoś z was ma jakieś doświadczenia w tej kwestii?
ja nie mam i tez nie wiem w jaki sposób stało się tak, że moja córka ma porażenie... :ico_noniewiem: ale tez byc może mogłabym się starac o odszkodowanie bo w ciąży nie miałam zrobionego ani razu zapisu ktg nawet przy przyjeciu na oddział ginekologiczno położniczy na ktorym przebywałam zanim zrobiono mi cc.
przy synku byłam meczona ktg kilkanaście razy w ciągu ciąży bo powiedziałam , ze pierwsza córa ma porażenie i dokładnie dziecko było badane i monitorowane... czyżby wyżuty sumienia? a może zadośc uczynienie? ale chyba troche po nie w czasie... :ico_noniewiem:
teoretycznie chyba tez chocby na tej podstawie mogłabym sie kłucic ze moja córka była niedostatecznie kontrolowana w czasie prenatalnym.. :ico_noniewiem:
nie znam w tej kwestii swoich praw i nawet jakbym miała racje to ręka rękę myje... który lekarz przyzna się do błędu? który lekarz wyda kolegę po fachu??
tak serio to uważam ,że walka ze szpitalem i szukanie winnego to będzie długi proces który i tak prawdopodobnie niczego nie wniesie do naszego życia po za stresem i nerwami.. :ico_noniewiem:

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości