Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

po jakim czasie po porodzie mozna dostac @???

27 paź 2010, 10:57

Witam!
Mam pytanie po jakim czasie pojawila sie u Was @??? Ja juz jestem 2 miesiace i tydzien po porodzie i jeszcze nie dostalam @ :ico_placzek: Karmilam piersia tylko 1,5 tyg. polog trwal u mnie 4 tygodnie i pod koniec pologu mialam krwawienie 1 dniowe :ico_noniewiem: Moze to byla miesiaczka???Boje sie ze moge byc w ciazy :ico_olaboga: Przyznam ze od 1,5 tygodnia pobolewa mnie brzuch jak @ ale jej nadal brak. Bylam juz na wizycie kontrolnej u gina i wszystko ok. Moze powodem spoznienia jest stres??? Przyznam sie ze strasznie schudlam w ciagu 2 miesiecy az 21 kila-moze spadek wagi moze byc przyczyna spoznienia???

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

27 paź 2010, 11:02

hej

ja po pierwszym porodzie dostałam @ po 3,5 m-ca, a po drugim po ponad pół roku, więc to chyba normalne, ale jeśli boisz się, że możesz być w :ico_ciezarowka: to może zrób test ? :)

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

27 paź 2010, 11:07

Dzieki za pomoc. Juz sie balam ze cos nie tak :ico_sorki:
to może zrób test ? :)
troche mam stracha zeby zrobic test ale jeszcze poczekam do konca tygodnia i wtedy zrobie :-)

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

27 paź 2010, 11:41

madzens, ja po pierwszej ciazy nie mialam okresu przez rok :ico_oczko: no ale karmiłam piersia, a jak skonczylam to za 4 tygodnie dostalam @.
Po drugiej ciazy nie mialam okresu w tym czasie co karmiłam piersia czyli 4 msc potem dostalam okres po 4 tygodniach i mialam ok co 28 dni i po 2 msc nie dostalam okresu i juz panikowalam ze w ciazy jestem. Po 13 dniach dostałam okres a dzien przed tym okresem test zrobilam i wyszlo ze nie jestem.
To moze byc u Ciebie spowodowane strsem tak jak bylo u mnie i mysle ze taaaaki spadek wagi 21kg w 2 msc tez moze byc powodem.
Ale ja bym nie wytrzymała na Twoim miejscu z testem i szybko bym zrobilam bo tak to jestes caly czas w stresie i @ nie przyspieszysz wiec zrob test zebys chociaz psychicznie sie uspokoiła :ico_haha_02:
A czy ten stres jest u Ciebie taki zwykły czy raczej po porodzie nasilił sie?
Ja na dzien dzisiejszy podejrzewam ze po 2 porodzie mialam depresje albo nerwice nie wiem, ale wiem ze mialam ogromny stres i to moglo spowodowac ze mialam okres jak sobie on chciał :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

27 paź 2010, 11:49

A czy ten stres jest u Ciebie taki zwykły czy raczej po porodzie nasilił sie?
roznie. Moze po porodzie ale bardziej inne czynniki. Stres bo moja mama po wylewie no i maly dwa razy byl juz w szpitalu i tak wszystko za jednym razem :ico_sorki: Teraz tez sie stresuje bo maly daje popalic :-D
Chyba zrbie ten test ale sie boje :ico_sorki: Tak jak napisalas bede pewna czy nie jestem :ico_ciezarowka:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

27 paź 2010, 12:16

madzens, jasne zrób test.
Teraz z tego co piszesz masz dość duzo stresu, wiec chociaz juz jeden wyeliminuj zawsze to jeden kłopot mniej.
A z mama bedzie dobrze i zdrowka dla mamy i synusia :ico_sorki:

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

27 paź 2010, 12:24

A z mama bedzie dobrze i zdrowka dla mamy i synusia
Dziękuje bardzo :-)

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

27 paź 2010, 13:31

madzens, Z tym @ to jest naprawdę różnie. Ja do tej pory karmię piersią, choć już tylko wieczorami, a pierwszy okres dostałam 2 miesiące po porodzie. Fakt że ok miesiąca po porodzie musiałam wprowadzić dodatkowo butelkę, bo maleńka za słabo przybierała na wadze. Natomiast moja bratowa karmiła równo rok czasu (bez dodatkowego wprowadzania mleka modyfikowanego) a pierwszy okres dostała po ok 9 miesiącach od porodu. Więc tu nie ma reguły.
Nie stresuj się, dla pewności zrób test. Trzymam kciuki :ico_sorki:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

27 paź 2010, 14:29

Ja karmiłam piersią 2,5 miesiąca a okres dostałam 4 miesiące po porodzie.

Awatar użytkownika
silver34
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 892
Rejestracja: 13 lip 2010, 20:29

28 paź 2010, 00:22

Madzensprawda jest, ze nie ma reguly na @ po porodzie, a stres, zmeczenie i taki spadek wagi napewno tez maja znaczenie.
U mnie tez jeszcze nic ale my na narazie na cycku. A po porodzie corki krwawilam przez 6 m-cy, bo mialam problemy hormonalne, moze u Ciebie jest podobnie, tylko dziala to w druga strone.
Jezeli nie jestes pewna to zrob test jak najszybciej.
Trzymam kciuki &&&

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość