Wykrakałaś :-DGratuluję! A jeszcze wczoraj na jesiennym wątku pisałam, że już powoli czas porodów jesiennych mam nadchodzi :ico_haha01:
Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”
Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], Baidu [Spider], Google [Bot] i 1 gość