Wykrakałaś :-DGratuluję! A jeszcze wczoraj na jesiennym wątku pisałam, że już powoli czas porodów jesiennych mam nadchodzi :ico_haha01:
Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”
Użytkownicy przeglądający to forum: Baidu [Spider], Majestic-12 [Bot] i 1 gość