Witajcie Dziewczynki :-)
Gabrysiu, ja tez bym miala treme :ico_haha_01:
Jakos ostatnio brak u mnie weny do pisania :ico_wstydzioch: :ico_puknij: cisnienie chyba fatalne jest bo jakas nieprzytomna jestem...
Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”
Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość