dzien dobry kochane :-)
ja to sie nie boje ze mi sie dzidzia zarazi bo w szpitalu maja moje wyniki i antybiotyk podadza... jedyne co, to medczy mnie to swedzenie :ico_noniewiem: a wiecie...dziwna sprawa, bo zaczelam miec z tym problem dopiero jak sie dowiedzialam ze bakterie sa :ico_szoking:
[ Dodano: 2008-04-17, 09:33 ]
no Moniczko to niezly z ciebie detektyw,ze tak namierzylas ta nasza lobuziare Szczako :-D
:-D :-D :-D staram sie jak moge :-D :ico_oczko:
a tak prawde powiedziawszy to wiekszosc czasu na forum zajmuje mi przeszukiwanie watkow niz udzielanie sie w tematach... w zasadzie to pisze glownie na majowkach :-D
[ Dodano: 2008-04-17, 09:38 ]
a u nas pospane, Maja nie dość że w nocy co chwile pojękiwała i trzeba byłod o niej wstawać to jeszxze po 6 zrobiła generalną pobudkę
biedna Majeczka... ach te zabki :ico_zly: moze niech corcia w nocy spi z Wami, to bedzie jej troszke lepiej i Ty nie bedziesz musiala wstawac?
u nas dzis tez nocne zmagania z zebami... maz pol nocy nie spal i pojekiwal... paskudna sprawa...nawet srodki przeciwbolowe nie dzialaja... a dopiero jutro kilejna wizyta :ico_noniewiem:
[ Dodano: 2008-04-17, 09:39 ]
Zaglądam, zaglądam. Tylko nie mam o czym pisać :-)
Dzisiaj o 12:00 wizyta, więc na pewno napiszę coś, jak wrócę.
czekamy na wiesci :-)