11 cze 2008, 17:53
Hej, dziekujemy za komplementy :-D
My już po spacerku prawie godzinnym i chwilke na tarasie siedzielismy, m. poszedł drzewo ciąc na zime do kominka, niunia jeszcze spi więc korzystam i jestem :ico_haha_01:
Dzis coś mała ma oczko zaczerwienione, troszke spuchniete i lała sie jej ropa, przemywamy na razie rumiankiem, zobaczymy, czy przejdzie.
Czy wy dziewczyny macie stałe pory kąpania, czy raczej elastyczne???
i czy Wasze maleństwa spią po ciemku (gasicie swiatła), bo ja sie troszkę boję gasic i spimy przy lampce, tzn. słabym świetle
Moja maja malutki brzuszek :-)
Siunia mnie się też dobrze kojarzy czerwiec, może dlatego, że ja tez jestewm z czerwca :ico_haha_01:
janoszka, co do objawów przepowiadajacych poród, to myśle, że u każdej kobiety jest inaczej np. z tym brzuchem to mój wcale nie opadł, a krew owszem była, ale to po badaniu.