Hejka, no więc zakładam nowy temat, bo patrze mamy 1 grudzień i przydałby się nowy wątek :D
dla wszystkich :ico_kawka:
Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], Bing [Bot], Google [Bot] i 1 gość